Охорона облради від народу не входить до функцій внутрішніх військ — опозиція

Новини Чернівців
2 155
0
Охорона облради від народу не входить до функцій внутрішніх військ — опозиція

Згідно з чинним в країні законодавством приміщення ОДА та обласної ради не входять до переліку об'єктів, які мають охороняти внутрішні війська. Про це на прес-конференції заявили голова облорганізації "Фронту змін" Олексій Каспрук і керівник фракції "ФЗ" в обласній раді Ярослав Курко.

Йшлося про інцидент, який виник 25 грудня на сесії обласної ради, коли охорона не пускала до сесійної зали директора книгарні "Наука" Наталію Барановську (на фото), питання звільнення якої розглядали депутати.

- Від кого охороняти? - запитав керівник фракції "Фрону змін" в облраді Ярослав Курко. - Від власного народу? А як же тоді бути з статтею конституції, яка стверджує, що джерелом влади в країні є народ. Якщо таке відбуваться, то така влада є не народною, а антинародною. Але ж ще місять тому, під час виборів,  її представники стверджували, що будуть служити народу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.