Спортивні орієнтувальники з Чернівців здобули дві медалі

Новини Чернівців
1 896
0
Дві нагороди привезли буковинські спортивні орієнтувальники з десятого чемпіонату світу з рогейну (добові змагання), який відбувся у Чехії поблизу міста Карлові Вари. "Золото" серед юніорок разом з вінничанкою виграла спортсменка ДЮСШ №4 Чернівців Наталія Шелеп’юк (тренер – заслужений тренер України Георгій Бордіян).

У цій же віковій групі підопічна тренера Юхима Штемплера Поліна Іванчак виборола бронзову нагороду разом з киянкою і дніпропетровкою.

Як повідомив тренер Георгій Бордіян, маршрут був дуже важким. Він пролягав гірською місцевістю зі специфічним кам’яним грунтом, а до того ж уночі йшов дощ.

Загалом у Чемпіонаті змагалися представники 32 держав світу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.