У Чернівцях протестують проти використання тварин у цирках

Новини Чернівців / Життя
3 041
0
У Чернівцях протестують проти використання тварин у цирках

У Чернівцях 28 грудня відбулася акція "Цирк 21-го століття – без тварин". Мета акції – заборонити використання тварин у цирку. Адже, окрім дресирування, тварин часто утримують у поганих умовах.

На Центральній площі волонтери Асоціації зоозахисних організацій та обласної громадської організації "Захист тварин" розвернули плакат "Ні – рабству в індустрії розваг!" Також волонтери збирали підписи на підтримку акції. Вони побували вже у кількох містах західної України і загалом зібрали близько 30 тисячі підписів. Підписи організатори акції надішлють владі України.

Втім, поки що чернівчани не надто активно долучилися до акції, яка тривала протягом двох годин.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.