На Буковині сторічній жінці оформили закордонний паспорт

Новини Чернівців
2 470
0


Чернівчанці, яка незабаром відзначатиме сторіччя, оформили закордонний паспорт.

Про це повідомляє управління ДМС у Чернівецькій області.



Чернівчанка Ганна Олександрівна Кузнєцова з нагоди ювілею планує поїхати у гості до дочки, яка мешкає в Італії.

Жінка у супроводі рідних звернулася до Чернівецького відділу УДМС у Чернівецькій області для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

При вході до Чернівецького відділу УДМС є спеціально придбане для відвідувачів з особливими потребами крісло колісне. У ньому поважного віку відвідувачка без перешкод дісталася до потрібного кабінету та пройшла процедуру оформлення паспорта.

Пані Ганна має повторно відвідати підрозділ для отримання готового паспорта. Адже при отриманні готового паспорта власник проходить повторно процедуру верифікації особи через сканування відбитків пальців і особисто забрати свій документ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.