Художня гімнастика: юні грації Буковини змагалися у чемпіонаті області - фото

Новини Чернівців / новини / спорт / Фото
3 699
0


У Чернівцях 125 гімнасток змагалися у чемпіонаті Буковини.

Про це molbuk.ua повідомила тренерка Джульєтта Чорна.



Також призерів тренують Людмила Бутковська і Оксана Руснак.

Серед майстринь спорту призери такі: Олександра Марусик, Катерина Григолінська, Єлизавета Моісеєнко, Надія Філоновська.



За програмою кандидаток у майстрині спорту перемогли Софія Кушнір, Богдана Горюк. Друга - Ярослава Тимошенко, а третя - Людмила Масович.

А у категорії 2011 року народження першою Софія-Вікторія Блищук. Друга - Поліна Іваницька, третя - Дарина Біблюк.



Призеркам вручили медалі і грамоти обласного спортуправління.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.