Аварійне відключення: на Буковині декілька районів залишилися без електрики

Новини Чернівців / новини
1 776
0

Сьогодні, 14 січня, на Буковині сталися аварійні знеструмлення у кількох районах.

Про це повідомляє АТ "Чернівціобленерго".



Внаслідок технологічного пошкодження в мережах сталися аварійні знеструмлення у кількох районах Буковини.

Відтак деякий час не буде світла у Глибоцькому районі - с. Слобідка;
Путильському - х. Тури, Зелений, Буздуги, Плита;
Сокирянському - ст. Сокиряни, Гвіздівці, Олексіївка, Н. Олексіївка, (Сокиряни частково) та Хотинському - Млинки, Поляна, Рухотин, Корнешти, Брідки, Рашків, Гордівці, (Клішківці, Малинці частково).

Оперативно-виїзні бригади працюють на місцях пошкодження, щоб повернути споживачам електропостачання.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.