Буковинці сплатили на армію 130 мільйонів

Новини Чернівців / економіка, бізнес
1 458
0
Буковинці сплатили на армію 130 мільйонів

Буковинці на підтримку армії спрямували 130,8 мільйона гривень, інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Саме таку суму військового податку спрямували до казни представники усіх сфер економіки регіону впродовж січня – листопада 2017 року, що на 36,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2016 року. Зокрема, тільки надходження листопада цього року перевищили минулорічні на 9,6 млн. грн. і склали 12,9 млн. гривень.

У відомстві нагадують, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.