RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » блоги » блог Ярослава Волощука » Існуванням України завдячуємо Рамштайну. Блог Ярослава Волощука

Цими днями минає перший рік, відколи у невеликому містечку, якого я так і не зміг віднайти на географічному атласі Європи, почала формуватися, а потім і щомісячно збиратися коаліція держав, що підтримують Україну не лише словами, але і військовою допомогою.

Без усякого перебільшення можемо стверджувати, що саме завдяки цим зібранням Україна продовжує існувати, як самостійна держава. Від початкових двох десятків нині це вже 54 країни, до яких входять не лише члени Північно-атлантичного альянсу і не лише держави Європи.

Тож переконаний, що після нашої остаточної перемоги це містечко заслуговує аби його назвою називали наші вулиці та площі. Ніхто не буде сперечатися, що саме солідарна політика тих держав не лише допомогла та допомагає нам протриматися у протистоянні із "другою" армією світу, але і регулярно отримувати локальні перемоги у війні з агресивною імперією. Наче снігова куля все потужнішими стають поставки та допомога від тих держав. Так, окремі наші коментатори хочуть усе та одразу, але так буває лише в дітей, які істерять та просять у батьків тої чи іншої іграшки. Зброя - то не іграшки, тож виділяти її необхідно не лише із відповідальністю, а також у міру реальних наявностей та без шкоди власній безпеці держав.



Доконаний факт - Європа не була готова до війни таких масштабів. Тож можемо зробити такі прості висновки із цього процесу. На перших порах надавалася відносно нескладна та малопотужна зброя, адже у багатьох не було впевненості, що ми взагалі зможемо протриматися у цьому протистоянні. Дуже поступово розвіювався ореол потужності та сучасності зброї нашого супротивника. Все більше ставало очевидним, що ота потуга – то не більше ніж пропаганда, але стартові поєднання потенціалів двох військових машин були у рази не на нашу користь. Тож лише успіхи наших героїв на полі бою доводили, що міфічний Колос таки на глиняних ногах. Усі його "аналоговнети" виявились здебільшого видаванням бажаного за реальність. Але і ворог вчиться на своїх помилках, тож його недооцінка дуже небезпечна. Ми бачимо, як дуже повільно, але нам таки дають все більш технологічну зброю. Чому так повільно можемо запитати? Бо на Заході добре знають наскільки насичена зрадниками вся наша державна структура.

Отож, чим успішнішим буде очищення, тим більше буде довіра та масштабнішою і тривалішою допомога. Так, іноді наших союзників не лише дивує, але навіть шокує креативність та інтелектуальність наших військових, що доводять у кривавих боях ефективність використання наданого їм озброєння. Але ми повинні збагнути, що на полях України іде глобальне протистояння, яке, напевно, не закінчиться навіть тоді, коли ми звільнимо всі свої окуповані території. Тому альянс боїться втратити на війні високотехнологічні ноу-хау, що у ході бойових дій могли б потрапити до рук ворога. Тож не хочу бути песимістичним провидцем.

Але справа передачі сучасних літаків буде реалізована тоді, коли більша частина наших територій буде вже деокупована. Бо надто вже дорогі іграшки оті літаки, вони потребують не лише знань пілотів, але й інженерів та механіків по їх обслуговуванню. А щоб їх запускати у наш повітряний простір потрібен його надійний захист. Тому акцент і робиться максимально на засобах ППО та ПРО. На шальках ваг іноді стоять – десяток сучасних літаків, чи сотні бронетехніки та мільйон снарядів і мін. Не будьмо також дітьми аби не розуміти, що не про все є потреба ляпати язиком і краще спочатку зробити, а вже згодом ворог оцінить це на власній шкірі. Тому, будьмо вдячні, що Рамштайн діє невідворотно і наче підштовхує нас і до уваги та розвитку власного військово-промислового комплексу. Ми держава із ракетними технологіями маємо чим відповісти. Власне це одна із причин, чому московія напала саме на нас, а не на менші країни, бо вона дуже прагнула перед своєю наступною агресією мати наш військовий, людський та технологічний потенціал.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
24-04-2023, 10:45
Коментарів 0 Переглядів 1 680

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
27 жовтня відзначають День української писемності та мови

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Почали з того, що окремо збирали органічне сміття і все інше.
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.