Коза-дереза

афіша / Театр
1 089
0

Драмтеатр
15 травня, 11:00
Квитки - 70 грн

Коза-дереза

Музика Миколи Лисенка, сценічна версія Сергія Кузика

Музична казка
Тривалість – 45 хв.

Музичну казку "Коза-дереза" написав основоположник української класичної музики Микола Лисенко. Уперше її поставили в Києві 1888-го року. Учасниками були діти композитора та його троюрідного брата – актора та режисера Михайла Старицького, а також друзі дітей. Цікаво, що костюми та танці допомагала створювати Леся Українка.

"Коза-дереза" має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом.

Музика у цій виставі глибоко національна, бо у кожного персонажа є своя мелодія відомої української пісні. Тож, дітки дошкільного та шкільного віку, змалечку знайомляться із народними українськими піснями. А ще ця казочка розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими.

Сценічну версію та постановку вистави здійснив режисер Сергій Кузик.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.