Джоуї Джонс, колишній спецназівець, намагається позбавитися від болісних спогадів в лондонських трущобах. Щоб відновити справедливість на цьому перевернутому світі, він видає себе за іншу людину і перетворюється на нещадного ангела мести, який готовий нещадно розправлятися із злочинцями всіх мастей. Змінити його зможе лише несподівана любов.
"Ромео і Джульєтта" 23 лютого, 17:00 "Ромео і Джульєтта" – всесвітньовідома історія про трагічне кохання двох веронців, які поплатилися життям через ворожнечу між родинами.
"Коза-дереза" 23 лютого, 11:30 "Коза-дереза" має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом.
Концерт-подяка "Rock залежність" 21 лютого, 18:30 Концерт "Rock-залежність" об'єднує найвідоміші хіти рок-гуртів, що публічно підтримали Україну у її боротьбі за свободу.
"МИНА. Історія перевертня" 16 лютого, 17:00 Вже понад століття “шкварчить” усім відомий родинний конфлікт у квартирі харківського службовця Мини Мазайла.