Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Кіноафіша
Адреса:
м.Чернівці, вул.О.Кобилянської, 14
Телефон: (0372)52-43-18,
050-915-71-66
11.11.2019
Сьогодні на екранах кінотеатру ім. О.Кобилянської
Емоджі муві
Жанр: комедія, анімація

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 15:00
У кожному смартфоні існує свій світ, в якому живуть всі емоджі. І кожен смайлик мріє, щоб саме його обрали для написання чергового повідомлення.
0 622
8-09-2017, 12:38

Незабаром у нашому місті
Кіноклуб «Ред»
Зал "Ред":
"Родина Адамсів"
Сеанси: 11.30, 15.40
"Доктор Сон"
Сеанси: 13.05, 21.30
"Термінатор: фатум"
Сеанси: 17.10, 19.20


Зал "Медіа"
"Халепа на 5 баксів"
Сеанси: 16.00, 20.00
"Зеровілль"
Сеанс: 18.00
Органний зал
Органний зал
Зал філармонії
Зал філармоніїЗал філармонії
Кіноклуб «Ред»
Зал "Ред":
"Чаклунка: повелителька темряви"
Сеанси: 10.30, 17.45
"Родина Адамсів"
Сеанси: 12.30, 16.10
"Термінатор: фатум"
Сеанси: 14.00, 19.50, 22.00
Зал "Медіа":
"Ведмедики Буні: cтрибок у минуле"
Сеанси: 14.15, 18.00
"Зеровілль"
Сеанси: 16.00, 21.50
"Холодна кров"
Сеанс: 19.50
Ляльковий театр
"Чарівна стежина"
3 листопада, 12.00
"Слоненя"
10 листопада, 12.00
"Лікар Айболить"
17 листопада, 12.00
"Пан Коцький"
24 листопада, 12.00
Драмтеатр імені О. Кобилянської
"Трагедія бунту"
2 листопада, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
3 листопада, 12.00
"…Вір або не вір"
3 листопада, 18.30
"Інцидент"
7 листопада, 18.30
"Запечатаний двірник"
9 листопада, 18.30
"Жила собі сироїжка"
10 листопада, 12.00
"Сватання на Гончарівці"
10 листопада, 18.30
"Малюк"
14 листопада, 18.30
Прем’єра "Зрадь мене"
16 листопада, 18.30
Прем’єра "Зрадь мене"
17 листопада, 18.30
"Сяй, мій божевільний діаманте!"
21 листопада, 18.30
"Кайдашева сім’я"
23 листопада, 18.30
"Як стати справжнім бегемотом"
24 листопада, 12.00
"Поранкова душа"
24 листопада, 18.30
"Трагедія бунту"
28 листопада, 15.00
"Зірка без імені"
30 листопада, 18.30
Концерт Злати Огнєвич
Драмтеатр
19 листопада, 19.00
Вистава «Лазанья по-французьки»
Вистава «Лазанья по-французьки»
Драмтеатр
18 листопада, 19.00
Вистава «Предварительные ласки»
Вистава «Предварительные ласки»
Flora club
14 листопада, 21.00


Фестиваль класичної музики
Філармонія, органний зал
1-8 листопада
Кіноклуб «Ред»
Зал "Ред":
"Здобич"
Сеанси: 10.55, 22.00
"Чаклунка: повелителька темряви"
Сеанси: 12.20, 16.00
"Родина Адамсів"
Сеанси: 14.25, 18.05
"Захар Беркут"
Сеанс: 19.40

Зал "Медіа":
"Ведмедики Буні: cтрибок у минуле"
Сеанси: 14.15, 18.00
"Зеровілль"
Сеанси: 16.00, 21.50
"Холодна кров"
Сеанс: 19.50
«Сплетено душею і руками»
Будинок естетики та дозвілля
30 жовтня, 18.30
Презентація книг
Целанівський центр
29 жовтня, 18.30
Конкурс «Музичний водограй»
Центральний палац культури
25 жовтня, 11.00
Кіноклуб «Ред»
Зал "Ред":
"Здобич"
Сеанси:10.15, 20.30
"Захар Беркут"
Сеанси: 11.40, 16.05
"Чаклунка: повелителька темряви"
Сеанси: 14.05, 18.30
"Двійник"
Сеанс: 22.00

Зал "Медіа":
"Ведмедики Буні: cтрибок у минуле"
Сеанси: 16.15, 18.00
"Холодна кров"
Сеанси: 19.50, 21.30