Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Кіноафіша
Адреса:
м.Чернівці, вул.Університетська, 10
Телефон: (0372) 52-63-70
19.10.2018
Сьогодні на екранах кінотеатру Чернівці
Нове німецьке кіно -2015
Жанр: фестиваль

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 19.00

Фестиваль Новое Немецкое Кино – это углубленный экспресс-курс по последним событиям в кино Германии, подборка лучших немецких премьер и кинофестивальных хитов за прошедший год. Проводится Гете-институтом и Посольством Германии совместно с компанией Артхаус Трафик.

Является одним из старейших фестивалей в Украине, представляющих кинематограф своей страны: в 2015 году будет проходить в 21-й раз.

Программа:

13 МИНУТ
Страна: Германия, 2015
Хронометраж: 105 мин.
Жанр: историческая драма
Режиссер: Оливер Хиршбигель ("Бункер", "Эксперимент")
В ролях: Кристиан Фридель, Катарина Шюттлер, Бургхарт Клаусснер, Йохан фон Бюлов, Феликс Эйтнер
Всего 13 минут не хватило плотнику Георгу Эльзеру, чтобы изменить ход мировой истории.


ВААЛ / BAAL
ВААЛ
Страна: Германия (ФРГ), 1969
Хронометраж: 87 минут
Режиссер: Фолькер Шлёндорф ("Жестяной барабан")
В ролях: Райнер Вернер Фассбиндер ("Горькие слезы Петры фон Кант"), Зиги Грауе, Маргарете фон Тротта
Адаптация одноименной пьесы Бертольда Брехта.

вся информация о фильме
ВИКТОРИЯ / VICTORIA
ВIКТОРIЯ
Страна: Германия, 2015
Хронометраж: 140 мин.
Режиссер: Себастьян Шиппер
В ролях: Лайа Коста, Фредерик Лау, Франц Роговский
Виктория – испанская девушка, которая живет в Берлине. Однажды на выходе из клуба она знакомится с четырьмя парнями.

ДАР БОГОВ / EIN GESCHENK DER GÖTTER
ДАР БОГIВ
Страна: Германия, 2014
Хронометраж: 102 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Оливер Хэффнер
В ролях: Катарина М. Шуберт, Адам Боусдукс, Пауль Фасснахт, Катарина Хаутер, Райнер Фурх
Забыв текст прямо на сцене, 36-тилетняя актриса Анна Бишоф теряет работу в театре.

ТЕМНЫЙ МИР / FINSTERWORLD
ТЕМНИЙ СВІТ
Страна: Германия, 2013
Хронометраж: 91 мин.
Жанр: психоделическая драма
Режиссер: Фрауке Финстервальдер
В ролях: Кристоф Бах, Маргит Карстенсен, Якуб Гершал, Коринна Харфух
Действие фильма разворачивается в очевидно выпавшей из времени Германии.

ФЕНИКС / PHOENIX
ФЕНIКС
Страна: Германия, Польша, 2014
Хронометраж: 98 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Кристиан Петцольд
В ролях: Нина Хосс, Рональд Церфельд, Нина Кунцендорф, Михаэль Мертенс
Нелли Ленц – жертва Холокоста, которой удалось выжить в концлагере. Она ранена, у неё сильно искалечено лицо.
0 362
6-11-2015, 15:19

Незабаром у нашому місті
Кіноклуб «Ред»
Позивний "Бандерас"
Сеанс: 8.55
"Народження зірки"
Сеанс: 10.55
"Веном"
Сеанс: 13.15
"Луіс і прибульці"
Сеанс: 15.15
"Перша людина"
Сеанси: 16.50, 20.45
"Скажене весілля"
Сеанс: 19.10
"Погані часи в "Ель роялі"
Сеанс: 23.05
Кіноклуб «Ред»
"Народження зірки"
Сеанси: 9.00, 23.00
"Веном"
Сеанси: 11.20, 21.00
"Скажене весілля"
Сеанси: 13.20, 16.55
"Позивний "Бандерас"
Сеанс: 14.55
"Погані часи у "Ель Роялі"
Сеанс: 18.30
Драмтеатр імені О.Кобилянської
Прем’єра "Вір або невір"
(Містична драма на 1 дію)
13, 14 жовтня, 18.30
"Кішчин дім"
14 жовтня, 12.00
"Енні"
20 жовтня, 18.30
«Золоті оплески Буковини»
Народний аматорський театр будинку культури села Драчинці
"На вулиці скрипка грає"
21 жовтня, 19.00

Театр королеви Марії (місто Орадя, Румунія)
"Дуже проста історія"
22 жовтня, 18.30

Хмельницький музично-драматичний театр імені М. Старицького
"Собака на сіні"
23 жовтня, 18.30

Дніпровський драматичний молодіжний театр "Віримо!"
"Забути Герострата"
24 жовтня, 18.30

Національний академічний український театр імені І. Франка (Київ)
"Незрівнянна"
25 жовтня, 18.30

Національний академічний український драматичний театр імені М.Заньковецької (Львів)
"Ревізор"
26 жовтня, 18.30

Чернівецький музично-драматичний театр імені О. Кобилянської
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
27 жовтня, 18.30

Театр імені Міхая Емінеску, Ботошани, Румунія
"Дядя Ваня"
28 жовтня, 18.30

Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного
"Оскар"
29 жовтня, 18.30

Дніпропетровський український молодіжний театр
"#IGROKI"
30 жовтня, 18.30

Київський національний академічний театр оперети
"Маруся Чурай"
31 жовтня, 18.30
Ляльковий театр
"Я – курчатко, ти – курчатко"
14 жовтня, 12.00
"Вінні-Пух"
21 жовтня, 12.00
"Крила Дюймовочки"
28 жовтня, 12.00
Другий стенд-ап концерт
Будинок естетики і дозвілля
19 жовтня, 19.00
Книга про оборону аеропорту
Буковинський медіа-центр Belle Vue
14 жовтня, 13.00
Кіноклуб «Ред»
"Котяча втеча"
Сеанси: 9.00, 12.40
"Будинок з годинником у стінах"
Сеанси: 10.40, 18.00
"Смолфут"
Сеанс: 14.20
"Веном"
Сеанси: 16.00, 20.00, 22.00
Кіноклуб «Ред»
"Агент Джоні інгліш"
Сеанс: 12.00, 16.00, 19.50
"Хижак"
Сеанс: 14.00
"Проста послуга"
Сеанс: 17.50
"Мара"
Сеанс: 21.40
Театр ляльок
"Мишка та рожева стрічка"
23 вересня, 12.00
"Гусеня"
30 вересня, 12.00
Драмтеатр імені О.Кобилянської
"Маестро і Кароліна"
22 вересня, 18.30
"Ще раз про Червону Шапочку"
23 вересня, 12.00
"Павлинка"
23 вересня, 18.30
"Кайдашева сім’я"
29 вересня, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
30 вересня, 12.00
"Запечатаний двірник"
30 вересня, 18.30
Зал органної та камерної музики
Концерт органної музики
Солістка – Вікторія Кошуба
22 вересня, 17.00
Кіноклуб «Ред»
"Таємний щоденник Симона Петлюри"
Сеанс: 10.00
"Праведник 2"
Сеанси: 12.00, 21.50
"Хижак"
Сеанси: 14.10, 19.50
"Монахиня"
Сеанс: 16.10
"М’ята"
Сеанс: 18.00
Кінотеатр РЕД
"Бобот та енергія Всесвіту"
Сеанс: 10.30
"Екзотичне весілля"
Сеанс: 12.00
"Праведник 2"
Сеанси: 13.50, 21.50
"Монахиня"
Сеанси: 16.00, 20.00
"Таємний щоденник Симона Петлюри"
Сеанс: 17.50
«Серенада в Митрополичому палаці»
Мармурова зала ЧНУ
27 вересня, 18.30
Концерт академічного камерного оркестру "Capriccio"
Диригент – народний артист Павло Чеботов