Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Концерти
30 січня
Олена Удрас

Органний зал
30 січня, 17.00

Дорогі шанувальники органної музики.

Ми знову представляємо нову святкову програму органістки з Одеси - Олени Удрас .

Ця талановита і надзвичайно харизматична органістка, яка неодноразово підкоряла ваші серця своєю віртуозною грою, закінчила Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової в 1989 році, клас професора А.Б. Зелінського. Працює концертмейстером кафедри сольного співу. Проходила курс майстер-класів у німецького органіста Хольгера Херінга (Берлін, Німеччина). Веде активну концертну діяльність. Грала органні концерти у Потсдамі, Бранденбурзі, Магдебурзі, Вільденбрухе, Вердері (Німеччина), в Дніпропетровську, Києві, Львові, Бердянську, Летичеві, Кам’янці-Подільському (Україна), в Курську (Росія). В Одесі грає постійно концертні програми для органу соло і за участю солістів у лютеранському соборі Св. Павла і реформатської пресвітеріанської церкви. Грала органні концерти з камерним оркестром п/у І.Л. Шаврука, з хором п/у Н.Г. Заболотної, а також з солістами О. Ріхтер (сопрано). О. Вишневської (меццо-сопрано), А. Кулієвої (сопрано), Е. Стаховської (сопрано), А. Поліхроніді (меццо-сопрано), Є. Немченко (меццо-сопрано), В. Козаковим (віолончель), А. Дідик (віолончель), І. Борухом (труба), А. Суханової (флейта), В. Дзісюк (флейта), А. Степанової (саксофон), Е. Гудіной (флейта) та ін.

Гастролювала в Іспанії в складі симфонічного оркестру. Грала в Одеській філармонії "Stabat Mater" з камерним оркестром І.Шаврука (меццо-сопрано О. Вішневська) і концертну програму "Вівальді, браво!" з О. Ріхтер. Є автором органних творів "Пісня дельфіна", "Дорога", "Над гірськими вершинами", Прелюдії, Фантазії, Органного триптиха, та ін, а також для органу з солістами: "Сонет" на вірши Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органу), "Молитва" (сл. О. Удрас, для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), "Покаяння" (для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), "Ave Maria" (для меццо-сопрано, віолончелі та органу), а також автор музики для фільму "Поза грою". Є автором органних транскрипцій. Написала роботу "Традиції високого вокалу і творчість Ф. Шопена" і виступала на сьомий Міжнародної науково-практичної конференції. Учасник багатьох Міжнародних органних фестивалів.

Яку програму на цей раз привезе Олена Удрас, нехай залишаєься невеликим музичним сюрпризом.

Сподіваємося, що всі, хто завітає в зал органної музики, однозначно отримають творче задоволення.
Сьогодні на екранах

Жанр: бойовик

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:40 19:30

Жанр: фантастика

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:10 18:30

Жанр: драма

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 17:40

Жанр: комедія, мультфільм, фентезі

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30 14:30 16:30

Жанр: фантастика

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 18:00

Жанр: драма

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 18:20
65

Жанр: фантастика

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30 20:10

Жанр: пригоди, сімейний

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:40

Жанр: пригоди, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:20 20:30

Жанр: комедія, мультфільм, фентезі

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:00 14:00 16:00