Тут є всі умови для утримання диких свиней у природних умовах: густі зарості верболозу, баюри з водою, купи хмизу, де ховаються малюки. А восени достигнуть жолуді, які дуже полюбляють веприки. Щоправда, лісники ще й підгодовують їх качанами кукурудзи, картоплею, зерновідходами.
– Молодняк реалізовуємо мисливським господарствам. Торік виручили за це 10 тисяч гривень. Приїжджають за підсвинками і з Донецької та Київської областей. Робимо це не стільки для поповнення бюджету, як для збільшення чисельності дикого кабана, – каже лісничий і за сумісництвом директор мисливського господарства "Придністровське" Володимир Дарчук. – Тут умови утримання природні, а поголів’я молодняка зберігається краще, ніж у відкритому лісі, бо там їм загрожують і вовки, і бродячі собаки. Та й харчів часом не вистачає.
– Для збільшення популяції диких кабанів ми маємо п’ять розплідників з вольєрами, – розповідає головний спеціаліст сектору мисливства обласного управління лісового господарства Володимир Вайпан. – На ведення мисливського господарства цього року нам виділено 952,3 тис. гривень, у тому числі 176,9 тисяч гривень з державного бюджету. За даними таксації, в мисливських угіддях налічується 94 зубри, 662 олені, понад 4000 козуль, 1203 кабани, 22 тисячі зайців, 21 ведмідь та чимало вовків. Охороною та збереженням фауни займаються єгері і лісова охорона, яких працює 789 осіб. За минулий рік ними складено 127 протоколів на порушників правил полювання, що не мали відповідних документів, конфісковано 20 одиниць мисливської зброї.
Зараз єгері займаються облаштуванням та будівництвом підгодівельних майданчиків та годівниць.