Електрофумігатор вбиває комарів у хаті, креми та спіралі – на вулиці

---
7 246
0
– Компанія молодих людей у похід взяла балончик, на якому написи були іноземною мовою, проте на малюнку – зображений комар. У лісі вони обприскали себе цим засобом, – розповів продавець на ринку. – Відпочинку не вийшло, комарі зграями накинулися на відпочивальників. Виявляється, спреєм потрібно було обприскати дерево неподалік.
Зараз у продажу є чимало засобів проти комах, але купувати варто лише ті, на яких назва, інструкція та застереження написані українською або російською мовами.
У чернівецьких магазинах і на ринках продають багато різних за ціною та застосуванням засобів боротьби з комарами – спреї, креми, спіралі, які тліють, електрофумігатори, антимоскітні сітки, клейкі стрічки. У магазинах найчастіше зустрічаються товари фірм "Raid", "Off", "Autan", "Mosqitum", "Baygon", які пропонують і спреї, і креми, і пластинки разом з електрофумігаторами, і креми для догляду за шкірою після укусу комах.
Пропонуємо огляд найбільш поширених товарів за характеристикою та цінами.
Електрофумігатори
Застосовуються лише у приміщенні, де є електромережа. У розетку вмикаєте пристрій, всередину якого кладете спеціальну пластинку з отрутою для комарів. Пластинка нагрівається і отрута випаровується. На комарів речовина діє відразу – через декілька хвилин комарі перестають на вас реагувати, стають в’ялими, літають повільніше і через годину гинуть. Можна вмикати електрофумігатори і вдень, і на ніч, і при відчинених вікнах.
Продаються електрофумігатори "Raid", "Mosqitum", як правило, в комплекті разом із десятьма пластинками – 18-20 гривень. Далі можна докуповувати лише пластинки, однієї вистачає на вісім годин. Є електрофумігатори з рідинним наповнювачем, такий пристрій на 45 ночей коштує до 22 гривень. У великій кімнаті – понад 13-15 квадратних метрів –одного пристрою буде мало.
Креми, спреї
Аерозолями та кремами "Off", "Autan" від комарів зручніше користуватися на природі: у поході, на пікніку, біля річки. Аерозолями треба обприскати відкриті ділянки тіла та одяг на відстані 15-20 сантиметрів. Але треба бути обережними, оскільки такі засоби можуть спричинити алергію. Тому, перш ніж нанести на шкіру спрей чи крем, потрібно спробувати його на невеличкій ділянці тіла, наприклад, на згині ліктя, і простежити чи не з’явиться свербіж або почервоніння. Крім того, не можна наносити засіб на шкіру довкола очей або на слизові поверхні. На упаковках виробники зазначають, що спреї ефективні протягом чотирьох годин, мають приємний запах. Фірма "Autan", крім аерозолю та кремів, пропонує і спрей для догляду за шкірою після укусів за 14 гривень.
Креми та спреї майже усіх перелічених фірм коштують від 14 до 17 гривень за флакончик 100-150 мілілітрів.


Спіралі, які тліють
Цей товар фірм "Raid", "Mosqitum" з'явився на ринку порівняно нещодавно. "Спіралі від комарів" можна використовувати і вдома (лише при відчинених вікнах), і на вулиці. Їх потрібно відкрити і встановити за інструкцією, підпалити край спіралі і загасити вогонь. Спіраль буде тліти, а дим відлякуватиме комарів. Виробники кажуть, що при слабкому вітрі вона не загасне. Коштує упаковка з двома підставками і 10 спіралями 5-6 гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: