Анатолій Матвієнко, перший заступник голови парламентського комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування: "Якщо Конституційний суд скасує реформу, це рішення набуде чинності негайно. Рішення Конституційного суду не мають зворотної дії. При цьому всі залишаються на своїх посадах – прем’єр-міністр, депутати, президент... Інша річ, що зміняться їхні повноваження та функції – якщо, гіпотетично, рішення про скасування політреформи буде ухвалено. Але я в це не вірю".
Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента": "Якщо це питання озвучується, значить, воно має підстави. У всякому разі, до цього є інтерес і в БЮТ, і в "Нашої України", і розмови про скасування реформи точаться не перший рік. Але треба враховувати політичну кон’юнктуру – якщо буде скасовано політичну реформу, це призведе до дуже гострих політико-правових колізій, і може повторитися політична криза зразка кінця 2004 року".
Ігор Коліушко, радник президента: "Що стосується долі закону про зміни до Конституції від 8 грудня 2004 року, мені здається, ймовірність його скасування чи перегляду дуже невелика. Я, чесно кажучи, не вірю в це. Гадаю, всім необхідно готуватися до того, що Конституція потребує нових змін, які повинні врахувати закладені у ній 8 грудня вади". (За матеріалами УНІАН)