ростемо разом

---
1 749
0
Не кожна дитина вчиться у школі із задоволенням. Великі обсяги інформації, важкі домашні завдання, залякування дорослих, на зразок "будеш двірником, якщо не вчитимешся" лише відбивають бажання "гризти граніт науки".
Як зробити так, щоби домашнє завдання не перетворилося на жах для всієї сім’ї?
Найперше потрібно визначити часові рамки виконання домашньої роботи. Головне, щоби дитина розуміла: виконати домашнє завдання вона мусить обов’язково і, за можливості, робити це в один і той самий час. Це допоможе дисциплінувати дитину. Не примушуйте її братися до уроків відразу після школи, їй необхідний час, щоби перелаштуватися і відпочити. Іноді, особливо для флегматиків та меланхоліків, на це йде до півтори години.
Кращий час для уроків – з 15.00 до 18.00. Якщо ж вже надто пізно, а в зошиті, окрім слів "Домашня робота", нічого немає, це означає, що сьогодні якісно виконати домашню роботу не вдасться. Через кожні 40 хвилин занять влаштовуйте перерви. Багато батьків вважають, що їхня допомога у виконанні домашньої роботи зводиться до невпинних пильнувань і контролю. Дорослий повинен допомогти, якщо школяр попросить. Але не розв’язувати за нього всі завдання. Треба перевірити, чи правильно дитина виконала завдання, а потім обов’язково похвалити.
Золоте правило: ніколи не підвищуйте голос на дитину, коли вона чогось не розуміє. Це не тільки не допоможе їй швидше зрозуміти матеріал, але і сформує комплекс неповноцінності, їй здаватиметься, що вона погана донька (син). А якщо ви ще приправляєте свої педагогічні етюди словами на кшталт "телепень", "бовдур", "ти гірший за всіх", то невдовзі ваше чадо сповна відповідатиме цим епітетам.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.