Як повідомили в Апеляційному суді області, найчастіше тих, хто вчиняє насильство в сім’ї, штрафують, рідше застосовують арешт. Хоча не завжди такі заходи ефективні. У практиці судів зустрічаються особи, яких по декілька разів за рік притягують до відповідальності. Переважно це чоловіки, які не працюють і зловживають спиртним.
Суди закрили провадження за 333-ма справами щодо насильників через те, що їх запізно направили з міліції і вже минув термін накладення адміністративного стягнення.
Однак, навіть коли на дебошира таки накладають штраф, сплачує він його все одно із сімейного бюджету, бо більшість таких порушників не працюють. Тож члени сім’ї страждають не лише від знущань, але й фінансово.
На думку судді Апеляційного суду області Костянтина СЕМЕНЮКА, види стягнень для тих, хто вчиняє насильство в сім’ї, варто доповнити громадськими роботами. У разі, якщо протягом певного терміну порушник не платить штраф, його направляють на громадські роботи, а якщо він злісно ухиляється, роботи замінюють на адміністративний арешт. (В. Дудар)
Автор: admin
Рейтинг:
(голосів: 1)
27-11-2007, 11:57

0

1509
На Буковині перша чиновниця публічно вакцинувалася від ...
Толерантність проти сучасної медицини. Який вибір зроби ...
На Буковині перша чиновниця публічно вакцинувалася від ...
«Немає вакцини ні для бідних, ні для багатих»: медик ві ...
Чернівці отримають 20 нових тролейбусів-«гармошок»: зас ...
«За що нам жити?»: Чернівецьку ОДА пікетують підприємці ...
«Заборонене на продаж не виставляємо»: що відбувається ...
Мер українського міста допустив, що люди, які відмовляю ...
Житомир вирішив не припиняти роботу громадського трансп ...
"Вдарив по Путіну": в мережі кепкують з "оголеної" ...