Авакова під Чернівецькою ОДА зустріли з пікетом: міністр обіцяє відвідати Новодністровськ

Новини Чернівців / топ новини
12 003
0
Авакова під Чернівецькою ОДА зустріли з пікетом: міністр обіцяє відвідати Новодністровськ

У Чернівцях кілька груп мешканців влаштували пікет під стінами обласної державної адміністрації, де сьогодні перебувають три міністри.

Як повідомляє molbuk.ua, люди з плакатами оточили міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.



Серед учасників акції протесту – жителі Сокирянського району і міста Новодністровськ, які висловлюють обурення через затверджений новий перспективний план Буковини. Люди стоять із плакатами "Ломачинці – з Новодністровськом", "Наші діти – наше майбутнє". Аваков вислухав скарги пікетувальників та пообіцяв їм відвідати Новодністровськ.

Аваков сказав мешканцям, що у Чернівецькій ОДА сьогодні міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов поспілкувався з представниками чотирьох громад.

"Завтра ми зберемося у Києві. Буде міністр Чернишов, який у нас займається цим питанням. Будемо шукати юридичний механізм. Він юрист, і каже, що є такі можливості", – сказав глава МВС.

Водночас він сказав, що ситуація з Новодністровською ОТГ є "більш-менш" зрозумілою.

"Це питання обговорювалося, треба знайти технічний шлях", – повідомив Аваков.

Міністр додав, що кожна громада має висунути одного представника, який буде безпосередньо комунікувати з урядом.

"Ми 20 хвилин тому мали з президентом селекторну нараду. Ми сказали, що є таке питання, що люди прийшли...", – сказав глава МВС.

"Я сам на нашій нараді сказав, що Новодністровськ буде на контролі. Ми приїдемо до вас. Ми візьмемо виконувача обов’язків міністра енергетики, я приїду, може і ще хтось приїде. І ми на місці розглянемо, добро?", – пообіцяв Арсен Аваков.

Інша група людей висловлює обурення через ліквідацію дитячого протитуберкульозного санаторію "Садгора" у Чернівцях.

"У нас ситуація з другим етапом медичної реформи трагічна. Половина психіатричних лікарень, туберкульозних санаторіїв – практично все закривається. З цим не погодились, тому, по суті другий етап зупинили негайно. І тепер постановили, щоб заново формувалась підтримка цим закладам медичної сфери", – відповів пікетувальникам міністр.

Також він запропонував кільком представникам санаторію приїхати сьогодні до аеропорту "Чернівці", щоб поспілкуватися із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо цієї ситуації.

"Тут вихід наступний: якщо медики говорять, що потрібно відновити, в адекватному стані, ви підпишете новий договір з НСЗУ, і вас будуть підтримувати, і воно запрацює. В принципі, ми виходимо із того, що туберкульоз – така ж небезпечна хвороба, як і коронавірус", – відповів Аваков.

Раніше повідомлялося, що сьогодні у Чернівцях перебуває цілий "десант" міністрів – глава МВС Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Розсада в лютому: які овочі варто сіяти вже зараз
01:45
Всього один інгредієнт зробить котлети пухкими: лайфхак від польської кулінарки
01:30
Лікар показав простий засіб від кашлю та застуди: всього два домашні продукти!
01:15
Зробіть це перед використанням нових засобів для обличчя і шкіра скаже вам "дякую"
01:00
7 лайфхаків для прибирання за домашніми улюбленцями, за які ви будете дуже вдячні
00:45
Ці 6 трюків допоможуть почистити зварені яйця за секунди
00:30
Серцевий напад чи панічна атака: кардіолог розповіла, як швидко розрізнити стани
00:15
Для чого фольгу кладуть у морозилку: геніальний лайфхак
03 лютого, 2025
23:55
Найкращі чоловіки й татусі за гороскопом. Ці знаки Зодіаку - справжній скарб
23:24
Дієтологиня пояснила, як впливає червоний буряк на організм людини
23:05
Адміністрація Трампа ненадовго зупиняла постачання зброї в Україну - Reuters
22:47
МЗС вимагає розслідувати смертельне побиття українця у Словаччині
22:22
Від Покровська до фронту - лише 3 кілометри: поліція показала, як допомагає цивільним у місті
22:05
День пророчих снів. Астролог дала важливий прогноз на цей вівторок
21:42
Трамп може накласти 10% мита на імпорт з ЄС - Telegraph
21:21
На підконтрольну Україні територію повернули ще 12 дітей
20:59
Неповторний стиль композитора: у Чернівецькій філармонії відбудеться концерт "Незвіданий Івасюк"
20:41
У раціоні мають бути ці продукти: природні антибіотики, які допоможуть у сезон застуд
20:19
Значно перевищено норми: на Буковині у січні зафіксували аномально теплу погоду
19:55
У "Дії" зʼявляться направлення до лікарів і рецепти на ліки
19:33
Військовий після важкої травми на передовій став оператором спецлінії "102" на Буковині
19:10
Торік в Україні відкрились 26 тисяч нових компаній: скільки їх налічується на Буковині
18:48
Проголосували "за" усі присутні на зборах: релігійна громада міста Заставна перейшла від УПЦ МП до ПЦУ
18:31
Зроблять обстеження на ВІЛ та вірусні гепатити: у регіонах починають працювати мобільні амбулаторії
18:15
Французький шик від Celine*
реклама
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм