Якщо посипані піском із сіллю вулиці вкривалися льодом лише в окремих місцях, то тротуари більше нагадували смугу перешкод. Більш досвідчені, пам’ятаючи попередні зими, намагалися уникнути найнебезпечніших ділянок – наприклад, спуску на вулиці Головній у центрі міста.
Старша медсестра травмпункту клінічної лікарні на вулиці Фастівській Інна ПРІВАН розповіла, що якщо минулого тижня до них зверталося до 20 осіб щодня, то у понеділок 14 лютого – 30, половина яких із переломами. Найчастіше травм чернівчани зазнавали на вулицях Головній, Руській, Університетській, Комарова, бульварі Героїв Сталінграда, Південно-Кільцевій. Найпоширеніші травми – переломи верхніх і нижніх кінцівок.
– ЖРЕПи, які є відповідальними за стан тротуарів, просто не в змозі впоратися з обсягом робіт, – пояснив перший заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Анатолій ЮРЧАК. – Головна причина цього – неукомплектованість кадрами, зокрема, двірників у місті 60-65% від необхідної кількості. До того ж низька плата за житло не дозволяє забезпечити двірників належною зарплатнею. Я не погоджуюся, що комунальні служби не займаються наведенням порядку на тротуарах. Звичайно, всім хочеться вранці йти на роботу підсипаними тротуарами, щоб не було слизько. Але вранці наші двірники просто не встигають все робити і працюють впродовж дня. Може, невчасно, та тротуари підсипають. Ми також звертаємося до орендарів, що винаймають приміщення, керівників закладів, установ та мешканців міста із закликом не чекати, доки наведуть лад перед їхніми будинками, а й самим прибирати і підсипати тротуари.
17-02-2005, 18:24
0
1 749