Тому важливо, наскільки зручна і містка ваша шафа. У маленькій квартирі добре розмістити сезонний одяг чи той, який не часто одягаєте, а також білизну, рушники, покривала тощо в антресолях. Їх неважко зробити самотужки. Окремо антресолі від комплекту у меблевих магазинах не купите, хіба що замовите.
Купити окремо шафу можна лише вітчизняного виробника – від 700 гривень за шафу з одним відділенням і від 880 гривень – з двома. Спальні іноземного виробництва не розкомплектовуються, продаються суцільно – шафа (як правило з двома відділеннями), двоспальне ліжко і дві тумби – коштують у середньому дві-п’ять тисяч гривень.
Виробники часто більше уваги звертають на зовнішній вигляд меблів, ніж на практичне застосування. Тому, купуючи шафу для великої сім’ї, варто звернути увагу на полички. Чим більше поличок, тим більше одягу поміститься. На них можна скласти рушники, футболки, нижню білизну, речі, що не мнуться, бавовняний і вовняний одяг, постільну білизну, шкарпетки, аксесуари тощо. Бажано чоловічі, жіночі та дитячі речі тримати окремо.
Нині популярні просторі шафи з однією перекладиною для вішалок. На перший погляд – і гарні меблі, і місця чимало, але одяг, що висить, складені на нижній єдиній поличці светри, джинси створюють ефект запущеного безладу. Тут справді відразу важко знайти потрібну річ. Крім того є небезпека, що під тиском великої кількості одягу шурупи, що утримують задню стінку з фанери, не витримають. Як наслідок – доведеться купувати нову шафу.
31-03-2005, 16:42
0
2 743