До диску під назвою "Face Reading" увійшло 12 композицій та відеоверсія пісні "Love". Видавництвом альбому в Україні опікується вітчизняний представник рекордингового монстра компанії "Universal". Трапилася ця подія, презентація себто, одразу після завершення європейського міні-турне команди. За словами музикантів, його результати справді можна назвати вдалими, і сперечатися із цим важко: після своїх лондонських виступів "Esthetic Education" отримали аж 40 пропозицій щодо літніх британських концертів.
За кілька тижнів до релізу платівки на екранах вітчизняних телеканалів з’явився дебютний кліп гурту на пісню "Love", режисером якого виступив відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов. Цікаво те, що ініціатива створення відео надійшла не від музикантів, як це зазвичай водиться, а власне від режисера, і, як зазначають учасники гурту, йому вдалося передати найголовніше – закоханість.
Варто зазначити, що презентація, як і творчість гурту, вирізнялася неабиякою оригінальністю. Як місце проведення було обрано 329 аудиторію університету імені Тараса Шевченка, яка пам’ятає виступи таких історичних осіб, як Грушевський та Винниченко. Самі музиканти з’явилися перед публікою в образі підстаркуватих професорів, а прес-конференція швидше скидалася на доповідь та обговорення, аніж на формат "питання-відповідь". Якщо платівка стала практичною роботою науково-музичної групи, то функції теоретичного базису взяв на себе маніфест гурту, який вони не надто прагнули обговорювати, але згадували постійно.
Юрій Хусточка, басист та автор музики "Esthetic Education":
– Видавати деталі маніфесту – занадто інтимно. Але його суть у тому, щоби ми знали, що варто робити, а що –ні, чого треба досягати. Якщо ви не зрозуміли, про що це я, то й не треба.
Представники рекордингового лейблу команди пророкують зміну головного курсу українського шоу-бізу, завдяки музиці "Esthetic Education".