На кону всі пояси: бій Усика та Ф'юрі за титул абсолютного чемпіона світу все ж відбудеться

новини / Новини України / спорт
3 574
0

Контракт на бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі підписали остаточно.

Про це повідомляють Суспільне.Спорт, телеканал ESPN, промоутер Усика Олександр Красюк.



Дата поєдинку наразі невідома. За інформацією ESPN, він має пройти у грудні 2023-го чи у січні 2024 року у Саудівській Аравії в Ріяді.

На кону будуть усі чотири чемпіонські пояси Усика: WBA, WBO та IBF, а також WBC, який належить Ф'юрі.

Поєдинок стане першим в історії світового боксу, коли на кону будуть всі чотири пояси у суперважкій вазі.

Ф’юрі відреагував у соцмережах на підписання контракту: "Роблю те, що кажу. Кажу те, що роблю. Бій за "абсолюта". Це епоха Циганського короля. Усику, ти більше не зможеш бігати, як кролик. Ти отримаєш це".

Промоутер українського боксера Олександр Красюк відреагував на підписання контракту Ф'юрі, відзначивши його "мужність".

"Не можу в це повірити, що таке відбувається, але це справді так. Повага Тайсону за його мужність", - сказав О. Красюк.

Бій Усик-Ф'юрі планували після захисту чемпіонських поясів українцем у поєдинку проти Ентоні Джошуа наприкінці 2022 року. Однак тоді сторони не змогли домовитися.

Перед цим останнім абсолютним чемпіоном світу з боксу у цій ваговій категорії був Леннокс Льюїс у 2000 році, однак тоді він утримував лише три пояси: WBA, WBC та IBF. Пояс WBO було визнано як "рівноцінний" лише у 2007 році.

Титул абсолютного чемпіона присуджується володарю поясів за трьома найпрестижнішими версіями - WBC (Всесвітня боксерська рада), WBA (Всесвітня боксерська асоціація) та Міжнародна боксерська федерація (IBF).

Востаннє абсолютним чемпіоном в суперважковаговиках був британець Леннокс Льюїс у 2000 році.

Брати Клички також володіли усіма найпрестижнішими поясами, однак WBA та IBF утримував Володимир, а WBC - Віталій.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
«Пацьорки, цятки, коралики»: у Чернівцях презентували книгу про традиційні бісерні прикраси
Шукають майже два тижні: батьки 13-річної Еріки Руснак просять її повернутися - відео
Вперше за 60 років: у Чернівцях розпочнуть капремонт вулиці Головної за 200 мільйонів гривень
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося
Військові оголосили збір на ремонт мобільного храму з Чернівців: як допомогти