Свої "послуги" оцінив у 5000 євро: на Буковині викрили чоловіка, який переправляв ухилянта за кордон

новини / Новини Чернівців
2 212
0

Слідчі поліції повідомили чернівчанину про підозру за організацію незаконного трансферу громадян.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



У селі Корчівці правоохоронці викрили 29-річного порушника, який за гроші намагався посприяти у перетині державного кордону чоловіку призовного віку. Порушнику загрожує до дев’яти років ув’язнення та конфіскація майна.

30 липня цього року поліцейські спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури задокументували незаконні дії чоловіка. Чернівчанин організував трансфер військовозобов’язаного через державний кордон у період воєнного стану. До своєї протиправної діяльності чоловік долучив 24-річного буковинця, який виступав у ролі провідника через ліс до кордону Республіки Румунія. Свої "послуги" зловмисник оцінив у 5000 євро.

Слідчі поліції повідомили організатору нелегального перетину через державний кордон про підозру.

Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці перевіряють інформацію щодо причетності інших осіб до цієї протиправної діяльності.

Нагадаємо: згідно із постановою Кабінету Міністрів України "Про Правила перетинання державного кордону громадянами України", на період дії воєнного стану обмежується виїзд за межі країни чоловікам від 18 до 60 років.

Триває досудове розслідування.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 208
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 642
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 625
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 743
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 182
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 581
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 459
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
24 043
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 415
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 011