У ході відступу окупанти можуть здійснити серію терактів з підривом житлових масивів та ЗАЕС — Генштаб

новини / Новини України / Війна з Росією
747
0

Російські окупаційні війська під час відступу можуть вчинити серію терактів. Український Генштаб не виключає, що РФ може піти на підрив житлових масивів.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.



За його словами, війська РФ можуть завдати критичних збитків інфраструктурі населених пунктів перед їх поверненням під контроль України.

Також Громов зазначив, що з огляду на останні брехливі заяви з боку РФ про так звану "брудну бомбу", не виключений підрив Запорізької АЕС з метою остаточного виведення її з ладу та провокування локальної техногенної катастрофи зі звинуваченням у цьому України.

23 жовтня міністр оборони РФ Сергій Шойгу провів телефонні переговори із французьким, британським та турецьким міністрами оборони. Всім трьом колегам Шойгу висловив "занепокоєння" тим, що Україна нібито готує "провокації" із застосуванням "брудної бомби".

Україна категорично спростовує заяви міністра країни-агресора.

Після брехливих тверджень Шойгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Ґроссі, і той погодився направити експертів на українські мирні об'єкти, де, згідно з фейками російської пропаганди, розробляють "брудну бомбу".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
"Є загроза моєму життю": волонтер із Чернівців поскаржився Зеленському і Малюку
Чи скоротять на Буковині комендантську годину: у Чернівецькій ОВА дали пояснення
"Впливала на рішення ВЛК": на Буковині силовики затримали депутатку міськради
На Буковині викрили батька та сина, які переправляли чоловіків за кордон
160 тисяч гривень штрафу: проти ФК "Буковина" застосують серйозну санкцію
У Чернівцях рятувальники евакуювали 28 людей під час пожежі у багатоповерхівці
Затримання депутатки міськради та пожежа в багатоповерхівці: головні новини минулої доби
Надзвичайно потужна магнітна буря: науковці попередили, коли сильний спалах на Сонці спровокує значний геомагнітний шторм
У Чернівцях через ремонтні роботи тимчасово припинять водопостачання
Може щось трапилося у школі: мати зниклої юної буковинки розповіла, що та спланувала втечу

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм