ПЦУ дозволила святкувати Різдво 25 грудня

новини / Новини України
1 631
0


Священний Синод Української Православної Церкви України вирішив дозволити за рішенням настоятеля та громади 25 грудня 2022 р. звершити богослужіння за чином свята Різдва Христового.

Про це повідомляється у фейсбуці Православної церкви України.



Під час Синоду було ухвалене рішення "Про можливість звершення богослужіння на честь Різдва Христового за Новоюліанським календарем 25 грудня 2022 р."

"Беручи до уваги численні запити та враховуючи дискусію, яка протягом багатьох років точиться в церкві та в суспільстві; передбачаючи, зокрема через обставини війни, загострення у публічному просторі календарних суперечок; з метою вивчення реальної церковної потреби в здійсненні у близькому часі календарних змін, Священний Синод Української Православної Церкви Україн вирішив: там, де для цього існують пастирські обставини та засвідчується бажання вірних, як виключення дозволити за рішенням настоятеля та громади 25 грудня 2022 р. звершити богослужіння за чином свята Різдва Христового з подальшим поданням через єпархіальні управління до Київської Митрополії письмової інформації про число учасників такого богослужіння. У разі звершення такого богослужіння його учасники в цей день звільняються від обмежень посту", - йдеться у повідомленні Православної церкви України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
74 140
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 867
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 814
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 250
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 640
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 543
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 510
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 091
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
11 400
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
10 413