«Окупанти поступово відступають»: на Півдні України тривають запеклі бої

Війна з Росією / новини / Новини України
951
0


На півдні України тривають запеклі бої, українські сили поступово закріплюють за собою звільнені території.

Про це в ефірі телемарафону повідомила керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.



" Бої йдуть запеклі. На півдні досить спекотно. Вогонь йде з одного боку і з іншого. Але ворог все ж таки поступається. Поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. Це його напружує, відповідно, обстрілів стає то менше, то більше – залежно від того, яку кількість боєприпасів ми вразили за ніч", - сказала вона.

Гуменюк зазначила, що за минулу добу ЗСУ завдали ударів по районах зосередження ворожої техніки та озброєння. Масштаби та результати цих ударів будуть оголошені пізніше.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм