Покинутих автівок у Чернівцях може стати менше: міськШЕП планує їх евакуйовувати

Новини Чернівців / топ новини
1 728
0
Покинутих автівок у Чернівцях може стати менше: міськШЕП планує їх евакуйовувати


У Чернівцях планують евакуйовувати покинуті автівки.

Про це повідомляє МіськШЕП.



У 2026 році підприємство має запровадити систему евакуації транспортних засобів, передусім покинутих авто, яких у місті, на жаль, дуже багато.

"Ми не будемо закуповувати власний евакуатор — це надто витратно для бюджету. Натомість залучатимемо приватних перевізників через відкриті тендери, як це вже успішно реалізовано у Києві. Наша мета — звільнити вулиці та двори від покинутих автомобілів, підвищити безпеку руху та зробити міський простір зручнішим і комфортнішим для всіх чернівчан", - йдеться у повідомленні.

Раніше заступник міського голови Ігор Крохмаль повідомив, що у квітні цього року у місті здійснили інвентаризацію покинутих транспортних засобів на території громади та виявили значну кількість автомобілів, які залишені на проїжджих частинах.

У Чернівцях є чимало покинутих машин, вони на вулицях стоять роками і їх ніхто не забирає.

Начальник управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради Юрій Зінченко раніше розповідав, що у місті виявили приблизно десять покинутих машин і дані про них передали до патрульної поліції, яка й повинна забирати покинуті автівки. Водночас у патрульній поліції зауважили, що вони мають право забирати тільки ті автівки, які перешкоджають руху.

МБ вже писав, що у сусідніх з Чернівцями містах цю проблему взялися вирішувати і ухвалили з цього приводу певні рішення.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 540
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 874
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 020
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 132
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 378
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 948
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 255
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 745
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 035