Буковинці цікавляться вакцинами проти COVID, коли вони вже закінчуються – Гопко

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 617
0

Мешканці Чернівецької області найактивніше бажають вакцинуватися тоді, коли закінчуються окремі препарати для щеплення від коронавірусу.

Про таку схильність буковинців у передачі "Пряма відповідь" на телеканалі "Чернівці" повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Гопко, пише molbuk.ua



Вона, зокрема, розповіла, що часто жителі регіону не бажають щепитися від COVID-19 через "відверто смішні міфи".

"З іншого боку, у нас є така схильність – перейматися ситуацією, коли, наприклад, вакцини уже мало. От, на гарячу лінію, яка в нас працює цілодобово, почали надходити звернення з побажаннями отримати вакцину препаратом Moderna рівно тоді, коли вже завершували щеплення людям, які отримали першу дозу. Ось така є риса: коли вже закінчується препарат, тоді хочеться", – сказала Гопко.

Водночас посадовиця зауважила, що у пунктах вакцинації на Буковині нині "більш, ніж достатньо" препаратів для щеплення від коронавірусу Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac.

"Тобто, в будь-якому пункті вакцинації їх можна отримати. Аргументів проти вакцинації я особисто не розумію і не сприймаю. Крім як вакцинуватися, у нас іншого шляху нема", – сказала Наталія Гопко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Місця вистачає не всім: у яких школах діти навчаються змішано через малі укриття
Під ударом була більшість регіонів: по Україні за тиждень випустили понад тисячу російських керованих авіабомб
Нинішній епідсезон на Буковині був важким: від грипу померло четверо людей
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
В Україні різко переписали ціни на яйця: як змінили вартість десятка
ЧТУ хоче купити три нові тролейбуси за 50 мільйонів гривень
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Горіла котельня житлового будинку та суха трава: на Буковині за добу сталося чотири пожежі

Колонка

Читають Коментують
16-річна чернівчанка відкрила персональну виставку в художньому музеї - фото
9 371
ЧТУ підвищило вартість денного проїзного квитка
8 402
"Такого ажіотажу давно не було": у Чернівцях на чвертьфінал Кубка України продали майже дві тисячі квитків
6 780
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
5 975
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
4 874
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
2 915
Водійка збила 83-річну жінку: поліція з'ясовує обставини ДТП у Чернівцях
2 871
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
2 634
Багато років присвятила медицині: у Чернівцях померла лікарка Зінаїда Зайцева
2 587
Услід за попереднім мером: депутати припинили повноваження в.о. міського голови Кіцманя
2 521

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм