Худа та майже без шерсті: на Рівненщині спіймали "чупакабру"

новини / Новини України
4 364
0

На Рівненщині місцеві жителі впевнені, що спіймали в капкан "чупакабру", яку запідозрили в знищенні домашньої птиці.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.



Місцеві жителі розповідають, що побачили у дворах дивного звіра. У той час почали гинути кури і качки. Невідомий звір їх душив, але не їв.

Місцевий житель встановив у дворі капкан. Через деякий час в нього попався дивний звір. Подивитися на нього прийшли сусіди і були дуже здивовані його виглядом.

Мисливці-експерти Олександр і Юрій Ворона припускають, що в капкан попався виснажений шакал, ймовірно, хворий на сказ.

Місцеві жителі побоюються, що "чупакабра" могла бути не одна, і продовжують стежити за тваринами і птахами.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують