Субота, 24 травня 2025

На Буковині депортують громадянку Молдови та оштрафують росіянина

новини / Новини України
1 284
0
На Буковині депортують громадянку Молдови та оштрафують росіянина

У Сокирянах примусово повернуть на батьківщину громадянку Молдови, а у Путилі оштрафовано громадянина Російської Федерації.

Про це повідомляє управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Працівники Сокирянського РВ УДМС у Чернівецькій області спільно зі співробітниками Сокирянського ВП Кельменецького ВП ГУ НП у Чернівецькій області та Чернівецького прикордонного загону виявили громадянку Республіка Молдова, яка ухилялася від виїзду з України після завершення дозволеного терміну перебування.

Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП, також стосовно неї прийнято рішення про примусове повернення.

Водночас у Путилі міграційники виявили громадянина РФ, який проживав за недійсними документами. За відсутність своєчасно оформленої посвідки іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1. ст. 203 КУпАП.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують