У прямому ефірі інформаційної програми "События" на каналі "Україна" екс-губернатор, а нині народний депутат від партії "Опозиційний блок"
Михайло Папієв прокоментував кримінальну справу, порушену проти нього за зловживання під час парламентських виборів 2012 року, повідомляє сайт segodnya.ua.
М. Папієв упевнений, що "це чисто політичне переслідування, коли піднімаються питання трирічної давнини, фабрикується кримінальна справа. До речі, мені вже відомі і замовники, і виконавці. Не буду вдаватися в подробиці, але у мене кілька запитань.
Як можна звинуватити людину в агітації за кандидата в народні депутати України, який на момент подій, які приписують мені, ще не був зареєстрований ЦВК кандидатом в народні депутати України? І друге питання: як можна за редакцією статті 157, частиною 3, редакції 2014 звинувачувати за події 2012 року? У нас, згідно Конституції України, Закону зворотної сили немає. У мене ще багато інших питань. Я впевнений в тому, що я абсолютно чистий перед законом, і я буду відстоювати свої права".
Читайте: Розслідування зібрало достатньо доказів вини Папієва, - прокурор ЯкимчукМихайло Папієв прокоментував законопроекти, зареєстровані у Верховній Раді Опозиційним блоком для реалізації Мінських домовленостей.
"Сьогодні ми повинні визнати, що альтернативи мирному процесу немає. Мінські домовленості сьогодні підтримуються всіма країнами Європи та Сполученими Штатами Америки. І тому, потрібно щоб сьогодні Верховна Рада України законодавчо забезпечила ці 13 пунктів, а саме – відновила виплату пенсій, соціальної допомоги на території Донецької та Луганської областей – на тих територіях, які сьогодні непідконтрольні уряду і владі України.
Такі ж вимоги були в рекомендаціях Парламентської Асамблеї Ради Європи, і це вже зобов'язання України. Крім того, нам потрібно відновити банківську систему і в Мінських домовленостях про це також йдеться. Нам потрібно визнати, що сьогодні в України немає економічних можливостей для відновлення економіки Донбасу, і нам потрібно стимулювати, щоб внутрішніми можливостями, а саме створенням вільної економічної зони в Донецькій і Луганській областях сталося відновлення економіки і створення нових робочих місць".
Михайло Папієв додав: "Якщо сьогодні коаліція, яка у своїй більшості представлена Партією війни, не підтримує мирні ініціативи Президента України, така Верховна Рада України повинна бути визнана недієздатною, і вона повинна бути розпущена. В України є досвід 2007 року, і тут необхідна політична воля, тому що сьогодні є мирні ініціативи і бажання миру у керівництва держави. Як показують соціологічні дослідження, сьогодні 80% громадян України підтримують саме мир, і альтернативи мирному процесу немає – це треба усвідомити кожному".
24-03-2015, 08:56
0
1 847