Деякі сорти містять сполуки, які розслаблюють тіло та розум, що робить їх корисними для спокійного сну. Але які саме чаї для сну найкращі? Читайте далі, щоб дізнатися, які чаї пити для сну, а також як заварювати для отримання оптимального смаку та користі.
Про це
пише NV.
Найкращі чаї для сну
Ромашка: популярний трав’яний чай, ромашка зазвичай зустрічається в чайних сумішах для сну. Він містить сполуку під назвою апігенін, сприяючи розслабленню та зменшенню тривоги. Цей сорт має м’який солодкуватий смак, який часто порівнюють з яблуком.
Лаванда: якщо вам подобаються квіткові смаки, ви оціните лавандовий чай. Він має седативну дію на нервову систему, що може знизити рівень стресу та сприяти сну.
Валеріана: чай має деревний, земляний смак, який добре поєднується з медом. Він містить сполуки, які уповільнюють нервову систему та викликають розслаблення.
Пасифлора: квітковий і земляний чай, посилює хімічні речовини, які сповільнюють мозкову діяльність. Це може допомогти заспокоїти розум і підготувати його до сну.
Меліса: м’який цитрусовий смак меліси робить її приємним чаєм перед сном. В організмі підвищує доступність хімічних речовин, які сповільнюють мозкову діяльність, що зменшує тривожність і сприяє заспокоєнню.
Деякі трав’яні чаї можуть взаємодіяти з ліками або викликати алергічні реакції. Таким чином, якщо ви приймаєте ліки, що відпускаються за рецептом, маєте історію алергії, вагітні або годуєте грудьми, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж пити.
За скільки часу перед сном пити чай
Якщо ви хочете додати до свого розпорядку трав’яні чаї, варто пити їх за 30−60 хвилин перед сном. Це дасть можливість активувати компоненти чаю. Це також дозволить рідині пройти через ваше тіло, щоб ви могли відвідувати ванну й уникнути будь-яких порушень сну.
Гарячий чи холодний чай: що краще для сну?Технічно, трав’яні чаї, які сприяють сну, не повинні бути гарячими, щоб бути ефективними. Однак теплий чай може бути більш заспокійливим і психологічно комфортним, допомагаючи розслабити тіло, готуючись до сну.
Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
17-12-2024, 01:45
0
954