Названо ідеальний час сніданку, щоб худнути та жити довше на 20 років

Здоров'я / Їжа
9 644
0

О котрій годині треба снідати для максимальної користі організму? Відомий професор повідомив, якщо ви їсте незабаром після пробудження, це абсолютно неправильно та вам треба змінити цю звичку.

О якій годині треба їсти для схуднення та довголіття, розповідає РБК-Україна з посиланням на TikTok Тіма Спектора.



О якій годині краще снідати

Дієтолог і лікар Тім Спектор стверджує, що сніданок об 11 ранку може допомогти схуднути. Професор Королівського коледжу в Лондоні та засновник програми Zoe Health запропонував тим, хто хоче скинути кілограми, прислухатися до його поради.

"Якщо ви снідаєте не одразу після пробудження, це дасть вам певну користь. Існує проста зміна, яку люди можуть зробити, перенісши свій сніданок з 8:00 до 11:00, що насправді ефективніше, ніж більш модні голодні дієти, такі як 5:2", - сказав експерт.

Користувачка TikTok Кеті Оріц дотрималася поради, стверджуючи, що їй знадобилося всього три тижні, щоб скинути кілограми.

"Я не снідаю до 11 години ранку і припиняю їсти о 7 вечора. Те, що спрацювало для мене, може не спрацювати для вас, але ось як я схудла лише за три тижні", - сказала вона.

"На сніданок я їм авокадо та яйце на пшеничному хлібі та п'ю каву. На обід я їм рис, курку та квасолю або курячий салат. А на вечерю я їм сендвіч із пшеничного хліба з шинкою та листям салату та напоєм, щоб почувати себе ситою", - додала Кеті.

До речі, нейробіолог і автор книги "F-Bomb Longevity Made Easy" Джулія Джонс розповіла, що не снідати до 11:00 - це проста звичка, яка може збільшити ваше життя на 20 років.

"Просто щоб дати травній системі відпочити, тож спробуйте не їсти приблизно 16 годин, а потім поїсти протягом восьми годин. Зараз багато досліджень показують, що ми просто їмо занадто часто, і ми їмо очевидно, неправильно", - резюмувала вона.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 603
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126