І це не кава. Дієтолог назвала ранковий напій для енергії і молодості

Здоров'я / Їжа
2 546
0

Колаж РБК-Україна

Хочете почуватися бадьорими та сповненими енергії вранці? А ви знали, що існує простий рецепт напою, в якому дуже багато корисних властивостей. І це зовсім не кава.

Який напій треба приготувати зранку, пише РБК-Україна з посиланням на дієтолога та нутриціолога Оксану Скиталінську на YouTube-каналі.



Як приготувати напій для молодості та енергії

Для того, щоб зробити напій вам потрібно взяти калину, імбир, лимон і гарячу воду.

На склянку гарячої води візьміть декілька ягід калини, потовчіть її й ступці. Потім натріть маленький корінець імбиру на терку. Процідіть отриману суміш та додайте гарчу воду та лимонний сік.

Скиталінська радить пити напій маленькими ковтками.

"Калина - це еліксир українського здоров'я. Вона для нас українців дає найцінніші поживні речовини", - сказала дієтолог.

Ці ягоди містять дуже багато вітаміну С, ефірних олій і гінгеролу. Гінгерол - це сильний антиоксидант, який захищає організм від старіння та запалення. Ці речовини допомогають нормалізувати ліпідний обмін. Також калина має антивірусні та протиракові властивості.

Імбир прискорює метаболізм, знижує рівень цукру в крові, допомагає при отруєннях, покращує циркуляцію крові. Завдяки високій концентрації вітаміну A, вітамінів групи B і гінгеролу імбир зміцнює імунітет і допомагає боротися з бактеріями.

Лимони підтримують здоров'я серця. Вітамін С та антиоксиданти, що містяться в лимонах, запобігають утворенню вільних радикалів, які спричиняють атеросклероз - накопичення бляшок в артеріях. Тому за регулярного вживання лимона можна попередити серцевий напад та інсульт.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зарядна станція чи інвертор з акумулятором - що безпечніше для квартири
10 216
Пробув на посаді три місяці: звільнився керівник Чернівціводоканалу
9 549
Тіло витягували рятувальники: що відомо про ДТП на Буковині, в якій загинули мама з немовлям
9 212
У Чернівцях навесні проведуть масштабний конкурс на заміну директорів у 30 школах
7 635
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень на завтра
7 411
Назавжди 35: не стало захисника з Буковини Олександра Ясинівського
5 958
Трагічна ДТП на Буковині, в якій загинули мама і дитина: у поліції розповіли подробиці
5 792
«Не вірив, що зберу такі суми»: юний волонтер з Буковини зібрав 750 тисяч для ЗСУ
5 712
Буковинці почнуть отримувати нові платіжки за світло: що потрібно знати
5 709
Сталося багато смертей: колись зими в Чернівцях і на Буковині були сніжними та морозними
4 223

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.