Чому не можна яйця з кавою або чаєм: дієтологиня розвінчала міф про найкорисніший сніданок

Здоров'я / Їжа
2 119
0

Яйця - це корисний і поживний продукт для сніданку, але якщо їх їсти разом із чашкою чаю або кави, це не дуже добре для здоров'я.

Хоча яйця славляться користю для здоров'я, вони багаті на вітаміни A, D і B12, а також на білок, їхнє поєднання з кавою або чаєм може надати ведмежу послугу. Експерти з харчування зробили сенсаційну заяву для шанувальників цього класичного поєднання, показавши, що це не той поживний сніданок, яким прийнято його вважати, пише Mirror, інформує УНІАН.



Дієтологиня Прія Бансал висловила думку з цього питання: "Яйця і кава мають індивідуальні переваги і можуть вживатися як частина збалансованого сніданку. Яйця - це джерело білка, корисних жирів, вітамінів і мінералів. Кава відома високим вмістом кофеїну, який чинить стимулюючу дію".

Але, за словами Бансал, змішування цих двох продуктів може призвести до не найкращих наслідків для декого через порушення засвоєння поживних речовин.

Зокрема, фахівець зазначила, що таніни та поліфеноли кави можуть блокувати засвоєння організмом заліза та кальцію з яєць. У зв'язку з цим, рекомендується почекати щонайменше годину після вживання яєць, перш ніж випити чашку кави або чаю.

Але це ще не все - поєднання яєць і кави може призвести до розладу травлення. Це пов'язано з тим, що обидва продукти стимулюють вироблення шлункової кислоти, що може призвести до кислотного рефлюксу, печії або розладу шлунка.

І яйця, і кава мають сечогінні властивості, що може призвести до зневоднення. Тому, якщо ви поєднуєте ці два продукти, обов'язково збільште споживання води.

Дієтологиня зазначила, що кава може заважати засвоєнню деяких ліків, включно з антибіотиками або антацидами. Тому вживання її разом з яйцями може ще більше порушити це засвоєння, знизивши їхню ефективність.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:59
Трамп не вважає участь Зеленського в переговорах про мир «дуже важливою»
23:40
У Чернівецькій громаді планують закрити Коровійське сміттєзвалище
23:20
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 22-23 лютого
23:00
У центрі Чернівців облаштують ще дві платні парковки
22:40
Магнітні бурі: прогноз на ці вихідні, 22–23 лютого
22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм