Знизити рівень стресу та заспокоїтись допоможуть прості напої, які є в кожному будинку. Дієтолог назвала важливі сполуки, які мають бути в "заспокійливих" напоях.
Про це
повідомляє Eat This, Not That!
Які інгредієнти допомагають розслабитисяЗа словами дієтолога Кароліни Шнайдер, є кілька ключових інгредієнтів, на які слід звернути увагу, коли справа доходить до розслаблювальних напоїв.
Напої на основі магнію допомагають зменшити стрес. Все тому, що низький його рівень призводить до роздратування.
Також до заспокійливі речовини відноситься L-теанін і вітаміни групи B.
Крім того, наведені нижче заспокійливі напої варто доповнювати корисною їжею з достатньою кількістю овочів.
5 заспокійливих напоїв
Ромашковий чайРомашковий чай, якого часто називають легким заспокійливим засобом, є одним із найпопулярніших напоїв без кофеїну. Ромашка містить апігенін - антиоксидант, який зв’язується з рецепторами в мозку, сприяючи розслабленню.
Коли ви повернетеся додому після довгого і напруженого дня, можна заварити чашку гарячого трав’яного чаю.
Зелений чайЩе один напій з легким вмістом кофеїну, який ідеально підходить для того, щоб допомогти розслабитися та відпочити.
Зелений чай, включаючи матчу, містить L-теанін, амінокислоту, відому своєю здатністю сприяти розслабленню без сонливості.
Експерт зазначила, що L-теанін посилює альфа-хвилі мозку, пов’язані зі спокійним, бадьорим станом, і може допомогти зменшити сприйняття стресу.
Гарячий шоколадКакао в гарячому шоколаді часто містить триптофан - незамінну амінокислоту, яка виробляє серотонін і мелатонін. Тому теж допомагає розслабитись після напруженого дня.
Вишневий сікВишневий сік насичений мелатоніном, триптофаном і проціанідином B-2, які можуть допомогти зменшити окислювальний стрес, сприяти розслабленню та покращити якість сну.
Тепле молокоТепле молоко не таке популярне серед дорослих, але воно дійсно може допомогти заспокоїтися після довгого та напруженого дня. Молоко містить інгредієнти, які сприяють розслабленню, такі як тритофан, мелатонін, лактоза, вітаміни групи B і магній.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
17-11-2024, 12:47
0
778