Пошкодженому волоссю мийні засоби не допоможуть, вони потребують лікування, стверджує лікар-трихолог Наталя Капленко.
Волосяні цибулини потрібно "розбудити"
– За допомогою мікрокамери ми конкретно можемо визначити, які проблеми шкіри голови і волосся є у людини, – розповідає Наталя Капленко. – Мікрокамера збільшує зображення у 300 разів, тому на моніторі добре видно структуру шкіри голови, цибулини, з яких проростають волосини. Можна побачити, чи є січення волосся та чи ламається волосина посередині. Після діагностики призначаємо курс лікування, а без цього лікування не буде ефективним.
За нормою, у людини повинно рости по три-чотири волосини з цибулини. Я спостерігаю у своїх пацієнтів одну-дві волосини. У людини зазвичай 30% волосяного покриву голови – сплячі цибулини, їх можна розбудити – відкрити цибулини. Тонке волосся товстішим не стане, адже це закладено генетично, а ось зробити волосяний покрив голови густішим – реально.
За допомогою відкриття волосяних цибулин можна вилікувати алопецію. У мене були такі пацієнти, у яких алопеція спостерігалася осередками. За допомогою мікрокамери визначається, чи є на облисілому місці цибулини, які можна відкрити. Якщо стадія хвороби рання, після десяти процедур волосся виростає.
Мікрокамера також дозволяє відрізнити суху лупу від жирної, яка залежить від типу шкіри голови. Деякі пацієнти сумніваються, що у них жирна шкіра голови. Я їм пропоную вимити голову і знову подивитися мікрокамерою. Тоді люди переконуються, що результат той самий, а шампуні від лупи проблему не усувають. Потрібен пілінг шкіри голови, який очищує верхній епітеліарний шар і відкриває цибулини.
Для хорошого ефекту вимагають обстеження організму
– Препарати, якими лікуємо волосся та шкіру голови, складаються з натуральних складників – перець, кориця, меліса, – каже Наталя Капленко. – Засоби виготовлено з екстрактів трав, вони дуже концентровані, тому під час процедури пацієнт може відчувати холод або тепло на шкірі голови.
Лікування розпочинається з пілінгу голови, який триває близько години. Змиваємо та наносимо маску з додаванням вмісту ампул. Надягаємо поліетиленову шапочку та закручуємо рушником. Після сорока хвилин процедури змиваємо маску. Волосся стає таким м’яким, що навіть не потребує укладання феном. У кого немає серйозних проблем із шкірою голови, дві процедури проводимо у кабінеті, а дві-три пацієнт може зробити самостійно вдома. Але перед тим, як розпочати лікування вимагаємо від пацієнта повного обстеження організму, аби знати, через що виникла проблема з волоссям. Можливо, людині потрібно розпочати лікування якоїсь іншої хвороби.
Для різного типу шкіри голови та різної довжини волосся визначено кількість процедур. Для тонкого волосся (якщо немає проблем зі шкірою голови) достатньо одного курсу лікування, який складається з десяти процедур. Тим, у кого є проблеми зі шкірою голови, потрібно пройти щонайменше два курси лікування. Вартість курсу лікування короткого волосся – 1,5 тисячі гривень, для довгого – 2,5 тисячі гривень. Пілінг коштує 400 гривень, шампунь – від 170 до 430 гривень, маска – 210 гривень. А діагностика мікрокамерою обійдеться у 50 гривень.
Ольга Гнідан
31-07-2008, 10:43
0
10 038