Сбербанк Росії пророкує Україні валютну кризу через рік

Новини світу / новини
1 386
0
Сбербанк Росії пророкує Україні валютну кризу через рік

Вірогідність валютної кризи в Україні до кінця 2015 року складе майже 100%. Про це йдеться в макроекономічному огляді Центру макроекономічних досліджень (ЦМД) Сбербанку Росії, передає УНН.

За даними ЦМІД, в період з липня 2013 року по липень 2014 року в Україні показник валютного кризи може сягнути 82%.

“За підсумками червня 2013 року, найбільша ймовірність валютного кризи протягом наступних 12 місяців відзначена в Україні — 82 %. Далі валютний ринок Білорусі — 59% ... Для Казахстану в червні 2013 року ймовірність валютного кризи протягом наступних 12 місяців виявилася на рівні 12 %”, — йдеться в повідомленні.

Згідно з прогнозом, в Україні реальне зростання ВВП в 2013 році складе 0,6 % , в 2014 році — 2,6 %, а також негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу — 8,3 % ВВП і 10,9 % ВВП відповідно. Середньорічний курс гривні до долару в 2013 році складе 8,18 грн , у 2014 році — 8,59 грн, інфляція — 0,5 % і 2 % відповідно.

“Вірогідність кризи на валютному ринку України збереже тенденцію до зростання протягом усього прогнозного періоду навіть при ослабленні номінального валютного курсу на 7,5 % протягом 2014 року. Уникнути чергової девальвації валюти Україні навряд чи вдасться. Вірогідність валютного кризи протягом наступних 12 місяців на Україні до кінця 2014 року перевищить 96 %, при якому відбулася девальвація в грудні 2008 року”, — йдеться в повідомленні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.