Правовласники не будуть самостійно видаляти в соцмережі "ВКонтакте" нелегальний контент, сказав виданню Digit.ru прес-секретар "ВКонтакте" Георгій Лобушкін.
Лобушкін пояснив, що модераторскі акаунти у великих правовласників існують давно. Перший з них у 2010 році з'явився у онлайн-кінотеатру Ivi.ru. Але ці акаунти використовувалися і будуть використовуватися тільки для заміщення піратського контенту легальним. Заміна відбувається шляхом видалення нелегального контенту і перенаправлення користувача до плеєра правовласника з аналогічним легальним контентом, пише РІА "Новости".
"Вимагати видалення контенту без заміщення правовласник, як і раніше, може, заповнивши спеціальну форму в "ВКонтакте ". Кожну таку заявку перевіряють наші юристи, після чого контент видаляється адміністрацією соцмережі", - прокоментував Лобушкін.
У правовласників, які володіють модераторськими акаунтами, є технічна можливість видалити контент. Вона необхідна для його заміщення. І за правилами соцмережі може бути використана тільки для цього.
Технічний директор "ВКонтакте" Микола Дуров пояснив Digit.ru, що якщо правовласники некоректно використовують своє право на заміщення контенту легальним, вони цього права позбавляються. "Після таких ексцесів вони позбавляються прав на видалення", - сказав Микола Дуров.
Раніше функції видалення піратського контенту на вимогу правовласників виконувала і компанія Web Kontrol, співпраця з який "ВКонтакте" припинила минулого тижня. Причина розриву, за словами Лобушкіна, в тому, що просто відпала необхідність у посередництві. Тепер, за правилами "ВКонтакте", це може зробити тільки сам ресурс після розгляду заявок.
22-07-2013, 16:00
0
1 399