У Росії з блогерів дертимуть гроші

Новини світу / новини
2 030
0
У Росії з блогерів дертимуть гроші

Восени влада РФ має намір внести законопроект, згідно з яким популярні блоги та блоги на сайтах зареєстрованих ЗМІ будуть прирівняні до мас-медіа.

Про це повідомляє ТСН.

Голова комітету Держдуми з інформполітики Олексій Митрофанов вважає, що деякі блоги вже завоювали аудиторію, порівнянну зі ЗМІ. При цьому, вони не платять податки, хоча багато популярних блогерів дозволяють собі за винагороду розміщувати приховану рекламу! В першу чергу нові регуляції будуть стосуватися блогів "Живого журналу" Livejournal і блогів на сайтах ЗМІ. Зокрема - особисті сторінки на сайтах радіостанції "Ехо Москви", видання "Стрічка" і т.д.

Крім обов'язків, блогери отримають і права ЗМІ, зокрема, захист. Швидше за все, "порогом" для присвоєння блогу статусу ЗМІ стане аудиторія в 10 тис. передплатників. Варто відзначити, що в Казахстані кожна сторінка в інтернеті вважається ЗМІ. Нагадаємо, що днями "Пошті Росії" відключили мікроблог за борги.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 332
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 026
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 591
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 213
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 174
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 001
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 743
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
5 666
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 435
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 092


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.