Щодо вкладів у банках Кіпру з України, посол заявив: "Наскільки нам відомо, це десь $ 14,5 млрд. Все інше - банківська таємниця", пише "Сегодня.ua".
Посол також розповів, чому російським і українським громадянам вигідно тримати свої накопичення у банках Кіпру. Міністр зазначив, що корпоративний податок в Україні, наприклад, становить більше 20%, а на Кіпрі після підвищення цього виду оподаткування з 10% до 12,5% все одно виходить майже в два рази менше. При цьому всі інші моменти, що стосуються ведення бізнесу, обслуговування рахунку і далі залишилися без змін, а податок на доходи від капіталу досі дорівнює нулю.
"Незважаючи на ситуацію, яка зараз склалася в Республіці, досі вашим громадянам і росіянам вигідно вкладати свої кошти саме сюди. Це стосується не тільки депозитів. Діловий клімат, бізнес-клімат на Кіпрі залишився таким же привабливим, як і був до кризи" , - резюмував посол.
За його словами, бізнесменам так само вигідно реєструвати компанію на Кіпрі, що економить чимало їхніх коштів для відкриття дочірніх компаній в інших країнах. При цьому, за умови продажу свого бізнесу підприємець не платить жодного податку.
Крім вищесказаного, він заявив, що росіяни й українці часто вибирають Кіпр для проживання. "Цілком можливо, що велика кількість ваших співвітчизників приваблює на Кіпрі також і сприятливий бізнес-клімат", - заявив Евагорас Вріонідес про українців.
З його слів також відомо, що згідно з новим законодавством Кіпру, будь-яка людина, яка купила в Республіці нерухомість вартістю понад 300 тисяч євро, автоматично отримує постійну посвідку на проживання.
Посол заявив, що головна проблема, яка спровокувала банківську кризу в країні, - це великі інвестиції, які зробили два найбільших кіпрських банку в економіку Греції.
11-04-2013, 20:30
0
1 546