Білл Гейтс назвав просту дитячу звичку, яка допомогла йому стати мільярдером

Новини світу / новини
4 022
0


Білл Гейтс не впевнений, що став би мільярдером, якби зростав, як сучасні діти, що проводять багато часу у ґаджетах та соціальних мережах. Співзасновник і колишній генеральний директор Microsoft запевняє, що ніколи не побудував би таку компанію, аби не витрачав час на дослідження зовнішнього світу, читання та розмірковування.

Про це Гейтс розповів у своїй публікації у блозі Gates Notes. Його дитинство проходило в іграх, які надихають на творче мислення. Він зауважує, що концентрація уваги схожа на м’язи, тож безперервні переривання та залежність від соціальних мереж неймовірно ускладнюють її розвиток.

"Коли я почувався неспокійним або нудьгував – або потрапляв у проблеми через погану поведінку – я зникав у своїй кімнаті й занурювався в книги чи ідеї, часто годинами без перерви. Ця здатність перетворювати час простою на глибокі роздуми та навчання стала фундаментальною частиною того, ким я є. Це також було вирішальним для мого успіху пізніше", – пише Гейтс.

Протягом усієї карʼєри ексдиректор Microsoft часто приписував свій успіх невгамовній звичці до читання та здатності до самоізоляції. За його словами, без здатності інтенсивно зосереджуватися та слідувати ідеї, куди б вона не привела, світ міг би залишитися без проривів, які приходять від зосередження на чомусь та утриманні його, навіть при намаганні відволіктися.

"Моє дитинство було відзначене дивовижною свободою — чимось, що може здивувати людей, які припускають, що я цілими днями сидів за комп’ютером у приміщенні. Я ходив у похід стежками, які налякали б сучасних батьків, нескінченно досліджував з друзями по сусідству та бігав Вашингтоном. Мої батьки половину часу не знали, де я був, і тоді це було нормально. Ці заняття навчили мене стійкості, незалежності та розсудливості таким чином, що жодна контрольована, структурована діяльність не може бути відтворена", – пише Гейтс.

Він наводить у приклад книгу Джонатана Гайдта "Тривожне покоління", в якому розповідається, що сучасні підлітки витрачають на час перед екраном від шести до восьми годин на день. Крім того, діти менше і гірше сплять, читають, спілкуються особисто та проводять менше часу на вулиці, що також впливає на їхній розвиток.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
6 570
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
5 797
Атака РФ на Буковину: Запаранюк скликав екстрену комісію - що ухвалили
5 283
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
4 551
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 505
Брали котиків і песиків: як чернівчани ховалися в укритті ЧНУ під час атаки РФ - фото
3 419
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 068
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 934
У селі на Буковині відкрили Алею Слави: згадали загиблих воїнів
2 795
На підприємствах Буковини є чимало вакансій від 30 тисяч гривень
2 538