Угорщина підтвердила, що США попередили про можливу збройну акцію в найближчі дні

Новини світу
1 564
0

В уряді Угорщини підтвердили, що Сполучені Штати передали дані про можливі провокації із застосуванням зброї під час акції 23 жовтня, присвяченої річниці Угорської революції 1956 року.

Про це пресслужба угорського уряду сказала у відповідь на запит порталу Telex, повідомляє "Європейська правда".



Як повідомили угорські урядовці, минулими вихідними "угорські служби отримали інформацію від своїх американських партнерів про те, що молоді люди в онлайн-групі обговорюють заплановану на найближчий час акцію".

Там додали, що "молоді люди, які організували акцію, планували придбати й використати зброю", але уточнень про те, які саме кроки були вжиті у зв’язку з цим, немає.

"З огляду на міжнародні події останніх місяців, коли кілька провідних політиків зазнали нападів зі зброєю, угорські служби та Антитерористичний центр приділяють особливу увагу перевірці такої інформації та вжиттю необхідних заходів", – додали в уряді Угорщини.

Раніше Telex повідомив із посиланням на дипломатичні джерела, що близько двох тижнів тому Будапешт дізнався від спецслужб США про можливу збройну провокацію, заплановану на 23 жовтня – день початку Угорського повстання проти радянських військ у 1956 році.

За інформацією порталу, біля одного з пабів Будапешта затримали кількох молодих людей.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим