В мережі з'явилася нова гра, яка доводить дітей до суїциду

Новини світу / новини
5 493
0
В мережі з'явилася нова гра, яка доводить дітей до суїциду

У мережі з'явилася нова небезпечна інтерактивна гра МОМО, яка набирає попурярності серед дітей та підлітків.

Вона поширюється за допомогою месенджера WhatsАpp, і може стати аналогом смертельної гри "Синій кит", повідомляє Gazeta.ua, з посиланням на The Mirror, пише molbuk.ua.

Все починається, коли в контактах гравця з'являється анонімний куратор, підписаний як MOMO. Він надсилає підліткам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо гравець відмовляється це робити, йому починають погрожувати.

Через гру вже б'ють на сполох в Мексиці. Там співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю визначили, що серед користувачів, які спілкуються з МОМО, підвищений ризик самогубства.

"Ця проблема серед молоді та неповнолітніх полягає в тому, що злочинці можуть використовувати гру для крадіжки особистої інформації, підбурювання до самогубства або насильства, знущання, вимагання та виникнення фізичних і психологічних розладів, таких як неспокій, депресія і безсоння", - розповіли правоохоронці.

Гру МОМО звинувачують у самогубстві 12-річної дівчинки в Аргентині. Загибла за кілька хвилин до суїциду записала себе на відео, поліція підозрює, що дівчинку хтось підштовхнув до цього.

В мережі з'явилася нова гра, яка доводить дітей до суїциду


На аватарці MOMO стоїть фото скульптури, створеної компанією Link Factory. Її автором є японський художник Мідорі Хаясі, який ніяк не пов'язаний із грою.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.