RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

ТОП-10 найдорожчих трасферів в історії футболу

Після переходу нападника Неймара з Барселони до ПСЖ за 222 млн євро, що стало новим трансферним рекордом.

"НВ" склало топ-10 найдорожчих угод в історії футболу на сьогодні.

1. Неймар (з Барселони в ПСЖ) - 222 мільйони євро, 2017 рік
Бразилець був одним з елементів зікової атаки Барселони разом з Ліонелем Мессі та Луїсом Суаресом. Судячи з усього, зважитися на перехід в ПСЖ його змусили не тільки солідна надбавка до зарплати (30 млн євро на рік після вирахування податків), а й статус головного лідера команди, тоді як в столиці Каталонії йому доводилося перебувати в тіні Мессі. У Парижі, де після приходу катарських власників у 2011 році очікують перемоги своїх улюбленців в Лізі чемпіонів, він отримує не тільки це, але й звання найдорожчого футболіста за всю історію.

2. Поль Погба (з Ювентуса в Манчестер Юнайтед) - 105 мільйонів євро, 2016 рік
Француз, який був лідером Ювентуса, з перших матчів зайняв місце в центрі поля Манчестер Юнайтед, однак в новому чемпіонаті йому стало важче демонструвати той креатив, який він показував в Італії. Незважаючи на критику експертів і вболівальників, Погба заслужив довіру головного тренера Жозе Моуріньо і разом з командою в першому ж сезоні виграв Лігу Європи.

3. Гарет Бейл (з Тоттенхема в Реал) - 100 мільйонів євро, 2013 рік
Світовою суперзіркою валлієць став ще в Англії, де в складі Тоттенхема показував феноменальну гру і результативність, будучи лідером команди. У Реалі Бейл зайняв місце на фланзі атаки і разом з Роналду і Бензема склав ударне три "Вершкових". З іспанським грандом валлієць вже тричі виграв Лігу чемпіонів, проте стати головною зіркою клубу йому заважають часті травми.

4. Кріштіану Роналду (з Манчестер Юнайтед у Реал) - 94 мільйона євро, 2009 рік
У мадридський Реал Роналду переходив в ролі однієї з головних зірок світового футболу. На момент переходу (літо 2009 року) португалець домігся багато чого як на клубному рівні (перемоги в чемпіонаті Англії та Лізі чемпіонів), так і в індивідуальному плані (Золотий м'яч, Золота бутса). У Реалі Роналду тільки примножив колекцію своїх нагород, а також домігся успіху і в складі збірної Португалії.

5. Гонсало Ігуаїн (з Наполі в Ювентус) - 90 мільйонів євро, 2016 рік
Трансфер, який здивував багатьох. На момент переходу в Ювентус Ігуаїну було вже 28 років, а з огляду на вік, до якого як правило грають латиноамериканські футболісти, це викликало побоювання, та й справді суперзіркою аргентинець ніколи не був, хоча і побив 66-річний рекорд Серії А за кількістю голів в одному сезоні. У складі Ювентуса Ігуаїн застовпив за собою місце центрфорварда, відтіснивши Маріо Манджукіча на фланг, а також отримавши підтримку креативного Дібали з глибини. У першому сезоні в складі "бьянко-нері" вперше в кар'єрі Ігуаїн став чемпіоном Італії, а також дійшов до фіналу Ліги чемпіонів, однак не можна сказати, що його заслуги в цих успіхах було найбільше.

6. Неймар (з Сантоса в Барселону) - 88,2 мільйона євро, 2013 рік
Неймар переходив в Барселону в якості головної зірки бразильської Серії А і гравця своєї національної збірної. У складі каталонського гранда Неймар швидко знайшов зв'язок з Ліонелем Мессі в атаці, демонструючи завидну результативність. Після приходу Луїса Суареса став діяти більше з флангу, развинувши свої асистентські здібності. У складі Барселони виграв всеможливі трофеї на клубному рівні, але до головних особистих нагород не може дістатися за спинами все того ж Мессі і Кріштіану Роналду.

7. Ромелу Лукаку (з Евертона в Манчестер Юнайтед) - 85 мільйонів євро, 2017 рік
Ударний сезон бельгійця в Евертоні (25 голів в 37 матчах) не залишив байдужими грандів англійського футболу до його персони. В рівній мірі, як і в Манчестер Юнайтед, Лукаку міг опинитися в Челсі, проте "сині" і "червоні" вибирали між ним і Альваро Моратою. У підсумку, для Лукаку кращим варіантом виявився Манчестер Юнайтед, а Челсі не сильно наполягав. Перехід Лукаку моментально спровокував перехід Уейна Руні в Евертон, а Ібрагімович покинув команду ще раніше. Поки що ні у кого не викликає сумнівів, що дорога покупка "Дияволів" буде головною ударною силою атаки в новому сезоні.

8. Луїс Суарес (з Ліверпуля в Барселону) - 82,3 мільйона євро, 2014 рік
Ставши справжньою зіркою Ліверпуля, але не вигравши при цьому бажаних трофеїв (єдина перемога - Кубок Ліги-2012), Суарес пішов за великими перемогами в Барселону. І не прогадав. Разом з каталонцями уругваєць двічі виграв чемпіонат Іспанії, тричі Кубок Іспанії по одному разу Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА і клубний чемпіонат світу. Попутно з цим Суарес став невід'ємною частиною найбільш грізного атакуючого тріо світового футболу - Мессі - Суарес - Неймар.

9. Хамес Родрігес (з Монако в Реал) - 79,8 мільйона євро, 2014 рік
Один з небагатьох з нашого хіт-параду, хто не зміг виправдати покладені на нього надії. Незважаючи на постійне місце в основі, Хамес часто залишався в тіні своїх зіркових партнерів по команді і не міг похвалитися вражаючими особистими досягненнями. З приходом Зінедіна Зідана на пост головного тренера Реала колумбієць і зовсім втратив місце в складі команди, внаслідок чого влітку 2017 року пішов в оренду в мюнхенську Баварію.

10. Анхель Ді Марія (з Реала в Манчестер Юнайтед) - 75,6 мільйона євро, 2014 рік
Ще більш невдалий приклад витрати грошей на зіркового гравця. У аргентинця з самого початку не пішло в Англії, як і у самої команди в сезоні-2014/15. Аргентинець домучився в складі "Червоних дияволів" до кінця сезону, після чого перейшов в ПСЖ.
Редактор: Юрій Коверзнєв
4-08-2017, 13:40
Коментарів 0 Переглядів 1 842



Внаслідок аварії кермувальник загинув на місці події, а пасажир отримав травми

Внаслідок аварії загинули 17-річна дівчина та 30-річний чоловік
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.