Американський музикант, гітарист та автор пісень Чак Беррі помер на 91-му році життя.
Тіло "батька рок-н-ролу" поліція виявила в його будинку в окрузі Сент-Чарльз. Спроби реанімувати зірку виявилися марними.
Про це повідомляє "Contact Music".
Артист займає п'яту сходинку в рейтингу найвидатніших виконавців усіх часів за версією "Rolling Stone", сьому - у списку найвидатніших гітаристів та входить до Зали слави рок-н-ролу.
Восени 2016-го Беррі оголосив про випуск нового альбому - після 40-річної перерви. Платівка, що має назву "Чак", присвячена дружині музиканта, з якою вони прожили майже 70 років. Як говорив сам Чак, завершивши цю роботу, він може піти на спочинок.
Чак Беррі народився у багатодітній родині в Сент-Луїсі та почав виступати ще тінейджером. Одначе його злет призупинився, коли юного артиста арештували за озброєне пограбування. Із тюрми Чак вийшов у 21 рік. Він знову повернувся до музики.
"Якби ви спробували дати іншу назву рок-н-ролу, ви могли б назвати його "Чак Беррі", - наводить слова Джона Леннона "Billboard".
У 1984-му році артист отримав премію "Греммі" за свої життєві досягнення. До Зали слави "Греммі" входять три пісні Беррі - "Maybellene", "Roll Over Beethoven" та "Johnny B. Goode".
На печальну звістку про смерть Чака Беррі уже відреагували в соцмережах чимало його колег та шанувальників.
"Спочивай із миром. Миру та любові тобі, Чаку Беррі, Містере рок-н-рол", - написав у Twitter Рінго Старр.
"Так сумно було дізнатися про смерть Чака Беррі. Я хочу подякувати йому за всю музику, що нас надихала. Він запалив наші тінейджерські роки та вдихнув життя у наші мрії стати музикантами та виконавцями. Його тексти сяяли понад усіма іншими та дивно освітлювали американську мрію. Чаку, ти був неймовірним, і твоя музика закарбована у нас всередині навіки", - зізнався Мік Джаггер.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.