Weather

В Україні не реєструватимуть дітей, народжених не в лікарні

суспільство / новини
1 920
0
Відтепер в Україні діти, які були народжені не в пологовому будинку - реєструватися не будуть, за винятком екстренних випадків.

За словами колишнього лікаря-акушера В'ячеслава Закревського, народжених, наприклад, у літаку чи на лайнері, як і раніше, реєструватимуть за актом капітана.

Домашніх дітей, які з'явилися на світ без зайвих свідків, таки потягають по судах. Виняток робитимуть тільки тим, хто справді просто не встиг доїхати до пологового.

Отримати свідоцтво про реєстрацію дитини зі старим пакетом документів - довідкою від педіатра та заявами від двох свідків, більше не вдасться.

Для українців, які народили після 1-го січня, така новація стала справжнім сюрпризом. Без виписки з пологового вони - не батьки, а дитини - не існує.

Зазначимо, поза стінами лікарні щороку народжує близько 10 тисяч жінок. Експерти вважають: того, хто свідомо йде на пологи вдома, додатковими довідками не відлякати. Про це повідомляє ТСН.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують