Українці найбільше довіряють церкві

суспільство / новини
3 833
0
Експерти відзначають зниження рівня суспільної довіри громадян України до всіх органів влади та значної кількості соціальних інститутів держави.
Повністю або переважно довіряють церкві 67,1% українців. При цьому повністю довіряють Верховній Раді лише 3,2%, опитаних, а повністю не довіряють - 45,6% респондентів.

Переважно довіряють Верховній Раді 15,5% опитаних, а переважно не довіряють - 28,1% опитаних. Не змогли відповісти на запитання 7,7%.
Такі дані були отримані в ході соціологічного опитування, проведеного Лабораторією законодавчих ініціатив та компанією TNS в Україну 2-10 лютого 2011 року.

Президенту, згідно з цим же дослідженням, повністю довіряють 9% респондентів і повністю не довіряють 38,2%. При цьому переважно довіряють главі держави 21,8%, а переважно не довіряють 23,3% опитаних. Не змогли відповісти на запитання 7,8% опитаних.

Кабінету міністрів повністю довіряють 3,8% опитаних, повністю не довіряють - 43,8%. Переважно довіряють Кабміну 19,1%, переважно не довіряють - 25,2%. Не змогли відповісти на запитання 8,1% респондентів.

Говорячи про прозорість та відкритість органів влади, 77,2% опитаних сказали, що такі органи влади, як Верховна Рада, президент, уряд, центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування працюють непрозоро, і тільки 4,1% опитаних - що всі перераховані органи влади працюють досить відкрито і прозоро.

Що до українських засобів масової інформації (ЗМІ), то їм довіряють 46,4% українців, Збройним Силам України - 40,1%, російським ЗМІ - 37,4%, західним ЗМІ - 36, 5%, президенту - 31%, місцевим радам - 30,4%, СБУ - 28,3%, місцевим державним адміністраціям - 25,6%, уряду - 22,9%, профспілкам - 21,4%, міліції - 17,4%, прокуратурі - 17% і судам - всього лише 14,3%.

У ході дослідження було опитано 1,2 тисячі респондентів у віці від 16 до 75 років у більш ніж 80 населених пунктах усіх типів у всіх регіонах України. Математична похибка вибірки становить 3%. Про це повідомляє ТСН.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

14:28
"Ми вистояли тоді, вистоїмо і далі": відомі буковинці згадали про перший день війни
14:08
На Буковині зустріли загиблого Героя Володимира Максимова - фото
13:50
«Війна стала найважчим випробуванням для України»: командувач ОК «Захід» Володимир Шведюк – про три роки війни
ексклюзив
13:37
На Буковині жінка впала в криницю: її врятували сусіди
13:19
У Чернівцях затримали підозрюваного в стрілянині на вулиці Вокзальній
13:00
Курс валют у Чернівцях 24 лютого
12:41
Магнітні бурі в кінці лютого: коли буде штормити цього тижня, прогноз
12:23
Росія розстріляла полонених з Буковинської бригади на Курщині
12:15
У Чернівцях відбулась спільна молитва за Україну та її захисників
12:06
Через пожежі на Буковині понад три тисячі споживачів залишилося без світла
12:00
Євросоюз затвердив 16-й пакет санкцій проти Росії: деталі
11:55
Як вибрати ідеальні тактичні кросівки? Повний гайд*
реклама
11:40
Що робити, якщо банкомат не повертає банківську картку
11:34
У Чернівцях та області – відбій повітряної тривоги
11:20
Побудував будинок та альтанку без дозволу: в Чернівцях судитимуть чоловіка
11:18
За одну добу на Буковині трапилося 11 пожеж
11:10
Повітряна тривога на Буковині
11:00
Які школи у Чернівцях перебувають на дистанційному навчанні
10:40
ДТП під Чернівцями: водійка з'їхала у кювет, постраждав пасажир
10:20
Три роки повномасштабної війни: як змінилося наше життя
ексклюзив
09:58
В Україні змінився розмір стажу, необхідного для виходу на пенсію
09:36
"Буковина" виграла два чергових контрольних матчі
09:28
У Чернівцях вшанували пам'ять загиблих за час збройної агресії РФ - фото
09:00
До Києва вранці прибули президентка Єврокомісії та глава Євроради
08:49
У річницю повномасштабного вторгнення Росія запустила по Україні 185 ударних дронів
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм