RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Найбільша дискотека міста зібрала п’ять тисяч людей

Ще за півкілометра до в’їзду на територію торгово-виставкового коплексу "Боянівка", що на вулиці Хотинській, було чути потужний електронний саунд. Кольорові вогні прожекторів сповіщали, що дискотека у розпалі. Терасу біля комплексу о 22.00 десятого травня було заставлено автомобілями. Молодь з усіх куточків Чернівців з’їжджалася на найбільшу дискотеку під відкритим небом "Клаб Еволюшн". А до півночі біля входу в приміщення недобудованого виставкового автомобільного павільйону вибудувалася така черга, що організатори підняли ціну за вхід з 50 гривень до 100, аби хоч якось стримати потік людей.
Пропускний пункт зустрічав відвідувачів металодетектором та десятком охоронців. Ті, кому нарешті вдавалося потрапити досередини, дивувалися масштабами побаченого. На шести тисячах квадратних метрів розташували дві сцени, п’ять барних стійок, декілька танцювальних майданчиків та навіть мангал із шашликами. Молодь роїлася у стінах бетонної конструкції, як бджоли у вулику. Хто не встиг зорієнтуватися у плануванні приміщення, заблукали. До великої сцени можна було потрапити сходинками. Ліворуч ніс лоскотав щойно засмажений шашлик, а праворуч лунали звуки музики та гучні оплески захоплених клабберів. Аби потрапити до VIP-зони позаду сцени, куди квиток коштував 200 гривень, треба було проштовхнутися крізь тісняву та пройти ще двох охоронців. Вже там можна було спокійно всістися на м’які диванчики або влаштуватися за дерев’яними столиками. Статус VIP-гостя дозволяв також маневрувати перед сценою, зблизька бачити ді-джеїв, оцінити принади пі-джейок (дівчат, які танцювали на підвищенні), фотографуватися та спілкуватися з артистами за лаштунками.

Ведучі
“Чернівецька тусовка краща за київську – тут люди відкритіші”
Ді-джей Спартак (Віталій Бабій):

Найбільша дискотека міста зібрала п’ять тисяч людей

– Коли мене запитують, які мої улюблені міста, я відповідаю: Харків, бо я родом звідти, Київ, бо я там мешкаю, а ще Чернівці, Одеса і Альчевськ, – каже Віталій Бабій. – У мене дуже щільний гастрольний графік, і щотижня я відвудую мінімум два міста в Україні. Вперше я відвідав Чернівці, коли грав у клубі "СССР". І хоч клуб розташований у Снятині, збирається там чернівецька тусовка. Коли їхав у "СССР", трохи спізнювався і гадав, що глядачі вже встигнуть розійтися. Але коли приїхав у клуб, побачив таку заповнену залу! Відвідувачі зустріли мене оплесками та позитивними емоціями. Я став за ді-джейський пульт і відіграв із величезним задоволенням. Саме тому публіка в регіонах, а особливо у Чернівцях, мені подобається більше, ніж у Києві, адже тут люди відкритіші та позитивніші. Київська публіка приходить у клуби, аби показати свої "золоті" підбори та ремінці від "Дольче&Габбана". Для них не має значення, який матеріал грає ді-джей, головне – покрасуватися одне перед одним.
Ді-джей з Німеччини Боріс Брейча:
– На цій вечірці дуже багато народу. Для мене є величезним досвідом грати за межами Німеччини, тому що люди скрізь різні. У вас люди більш відкриті та більш активні, – каже ді-джей родом з містечка Франкенталь, хорват за національністю 26-річний Боріс. – В Україні я вдруге. Вперше грав у Одесі. Там теж було добре. На українських вечірках люди дуже позитивні. Я мав виступи в Англії, Румунії, Франції, а у Бразилії – великий тур. Кожна з країн, зокрема й Україна, має свій власний стиль. У Чернівцях я бачив, що людям сподобалася моя музика. Коли їхав сюди, не очікував, що атмосфера вечірки буде така привітна. Люди на вечірках в Німеччині багато п’ють – витрачають 100-160 євро на випивку. В Україні також немало випивають, але ще й палять багато.

Найбільша дискотека міста зібрала п’ять тисяч людей

Відвідувачі
"Не люблю сірість – одягаюсь вульгарно"
На вечірку прийшли відвідувачі у найрізноманітнішому вбранні. Хтось намагався виділитися за допомогою розпису на обличчі, а інші – за допомогою масивних окулярів без скла.
28-річний чернівчанин Сергій Гак вирізнявся серед натовпу ексцентричною зовнішністю: смугасті гетри, яскрава бейсболка та пофарбовані у чорний колір нігті.
– Для вечірки спеціально зробив манікюр у чорному кольорі. Ходив у салон. Зробив укладку. У мене дуже хороший майстер – Єдік Повар, який працює в салоні “Африканський шик”. Стрижка, фарбування та укладка мені обійшлися 65 гривень, і 15 гривень – манікюр, – розповідає про приготування Сергій, який вже п’ять років працює офіціантом у нічному клубі "Сьоме Небо". – Найголовніше для вечірки – мати хороший настрій. Не люблю сіру масу – одягаюся вульгарно, тому щодня помічаю на собі купу поглядів. Кажуть, що одягаюсь як гомосексуаліст, і гадають, що я такий і є. Мені всеодно, але чомусь люди реагують на зовнішність, а не на внутрішній світ. У мене є дівчина, але коли йду вулицею, мені кажуть: "Гей".
– Обожнюю вечірки. Не повсякденні дискотеки, а саме вечірки, – продовжує хлопець. – Люблю відпочивати у "Сьомому небі" та в "Астарті", коли там відбуваються тематичні вечірки. Люблю "Сьоме небо" не тому, що я там працюю. Ще до того, як я почав працювати, мені там сподобалось. Маю незакінчену вищу юридичну освіту. Навчався навіть у духовній семінарії, але кинув, бо вважаю, що не варто йти на те, що не є твоїм покликанням. Бував на вечірках у Києві. Дуже сподобалось. Кияни – розпещені. Вони надають перевагу тільки тим заходам, які несуть новизну. А "Клаб Еволюшн" – найкраща з вечірок, які відбувалися у Чернівцях. Організатори – молодці. Якщо будуть робити таке хоча би раз на місцяь, буде просто чудово. Я отримав море емоцій. Оскільки я вже третій тиждень не вживаю алкоголю, то на одну вечірку витрачаю у середньому 150-200 гривень. А якби випив, витратив би гривень 200-250.
"Міс Буковина – 2007" Лінда Жулова на вечірки також витрачає у середньому по 200 гривень.
– Найчастіше чернівецька молодь збиралася на вечірки під відкритим небом у "Камлоті" в Новоселицькому районі та інколи на "Аква-Плюс" у Сторожинецькому. А подібний захід у Чернівцях, та ще й такого масштабу, відбувається вперше. Це здорово! – ділиться враженнями 19-річна дівчина. – Аби поїхати за місто, доводилося викладати 30 гривень на таксі та ще у середньому 50 за вхід. Витрати на напої сягали ста гривень. Але вечірки за містом не могли зібрати велику кількість відвідувачів. Перевага вечірки у "Боянівці", що я змогла відчути себе частиною декількатисячного натовпу.

Найбільша дискотека міста зібрала п’ять тисяч людей

Організатори
Людей було стільки, що підвищили ціну за вхід
– Ми сподівалися зібрати дві тисячі відвідувачів, а прийшло всі п’ять. Навіть серед ночі люди продовжували підходити – розповідає учасник оргкомітету Андрій Рудик. – Тому ми змушені були підняти вартість квитків, аби приміщення не було надто переповнено. Наступний захід під відкритим небом плануємо влаштувати влітку. Ще не знаємо де саме, адже автопавільйон до того часу вже добудують, але з приблизним списком учасників вже визначилися.
Танцювальний марафон у "Боянівці" тривав двадцять годин
Ольга Гнідан
15-05-2008, 10:56
Коментарів 0 Переглядів 10 644

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.